DomůDoplňky stravyGaineryAnabol 24 od Uber Nutrition (RECENZE)

Anabol 24 od Uber Nutrition (RECENZE)

Dlouhodobě cvičíte a přitom stále nevidíte výsledky? Anabol 24 slibuje, že dodá vašim svalům vše potřebné pro jejich rychlejší růst. Patří mezi oblíbené výživové doplňky pro sportovce – gainery. Tyto výrobky jsou navrženy pro podporu hmotnostního přírůstku a nabírání svalové hmoty.

Podle slov výrobce jde o nejsilnější volně prodejný stimulant růstu svalové hmoty. Je to opravdu tak? Pojďme se společně podívat, jakou kvalitu tento výrobek opravdu nabízí.

Anabol 24 Uber Nutrition

 • Komplexní výživový doplněk
 • Stimuluje růst svalové hmoty
 • Obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, kreatin a glutamin
 • 4 příchutě
 • Jednoduché dávkování
 • Vhodný pro začátečníky i pokročilé

Co je Anabol 24?

Anabol 24 od Uber Nutrition je výživový doplněk v podobě formule „all in one“, který se postará o rychlejší nárůst svalové hmoty.

Můžeme jej zařadit do kategorie gainerů, které jsou populární mezi lidmi, kteří cvičí s cílem budovat svaly a zvyšovat svoji fyzickou výkonnost.

Tento silný stimulant růstu svalové hmoty obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, kreatin a glutamin. Jedná se o vhodný objemový přípravek jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je určen k tomu, aby pomohl jednotlivcům, kteří mají problémy s přibíráním na váze nebo chtějí rychle získat svalovou hmotu.

Jeho složení je navrženo tak, aby v těle vytvořil vysoce anabolické prostředí, zvýšil produkci vlastních anabolických hormonů po tréninku a zmírnil a zastavil katabolické účinky, které vedou k hubnutí a ztrátám síly. Svalová hmota je tak trvanlivá i po vysazení produktu.

Proč si vybrat All-in-one produkt?

„Klasický gainer“ vs „all-in-one“ (vše v jednom) jsou dva typy výživových doplňků, které se používají k podpoře hmotnostního přírůstku a nárůstu svalové hmoty. Proč sáhnout raději po All-in-one?

All-in-one je kategorie gainerů, která obsahuje komplexní složení včetně bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů, aminokyselin BCAA, minerálů a dalších přídatných látek.

Je to takzvaný „vše v jednom“ produkt, který má za cíl poskytnout všechny potřebné živiny pro celkovou podporu různých aspektů tréninku a obnovy energie.

Jedná se o multifunkční výživové doplňky pro sportovce, kteří nechtějí ztrácet čas hledáním ideální kombinace potřebných látek, ale vše najdou v jednom produktu.

Klasické gainery se zaměřují především na zvýšení příjmu kalorií, sacharidů a bílkovin a na podporu hmotnostního a svalového přírůstku.

Je důležité si uvědomit, že konkrétní produkty se mohou lišit ve složení a účincích, a proto je důležité si přečíst etikety a příbalové letáky, abyste získali přesnou představu o tom, co daný produkt obsahuje a jaké má vlastnosti.

Anabol 24 – výhody

 • Pomůže vám maximalizovat objem svalových buněk
 • Je určen pro rychlé budování síly a mohutné svalové hmoty
 • Jedná se o komplexní a multifunkční výživový doplněk
 • Obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, kreatin a glutamin
 • Můžete si vybrat ze 4 lahodných příchutí
 • Jednoduše se dávkuje
 • Je vhodný pro začátečníky i pokročilé
Hledáte doplněk stravy, který slibuje rychlejší budování svalové hmoty?

ANABOL 24 UBER NUTRITION

– komplexní doplněk stravy s all-in-one formulí, který se postará o růst vašich svalů a budování síly.

Příchutě

Anabol 24 naleznete ve 4 lahodných příchutích:

 • Čokoláda
 • Jahoda
 • Vanilka
 • Banán

Složení Anabol 24

Všechny příchutě mají stejné složení: Syrovátkový proteinový koncentrát WPC, aminokyseliny BCAA, glutamin, dextróza, maltodextrin, syrovátkový protein a kreatin.

Hlavní formule je postavena na účinku syrovátkového koncentrátu WPC a hydrolyzátu s obsahem volných forem aminokyselin. Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) je forma syrovátkového proteinu, která obsahuje nižší podíl bílkovin v porovnání se syrovátkovým izolátem. Obsahuje také určité množství tuků a sacharidů. Hydrolyzát je vyroben procesem hydrolytického štěpení, čímž se stává rychle vstřebatelným.

Maltodextrin slouží pro doplnění energie. Tyto sacharidy se často přidávají do sportovních nápojů a doplňků ke zvýšení rychlosti dodávky energie během tréninku a na podporu okamžité regenerace.

Směs kreatinů obsažená v kreatinovém matrixu: krealkalyn, kreatin monohydrát a kreatin fosfát podporují zvýšení síly. Kreatin je přírodní zdroj energie, který pomáhá vytvářet stabilní přísun energie do svalů, aby mohli pokračovat v práci. Může také pomoci s nárůstem svalové hmoty a svalové síly.

Směs aminokyselin společně se správným množstvím mono a polysacharidů dokáží po tělesné zátěži zvyšovat produkci vlastního růstového hormonu a také IGF-1 (inzulínu podobný růstový faktor 1), který je stejně jako růstový hormon bílkovina, jehož molekulu tvoří 70 aminokyselin, s testosteronem a inzulínem pro tvoření anabolického prostředí v těle.

BCAA se často používají na podporu regenerace svalů, snížení svalové únavy po tréninku a ochranu svalů před katabolismem (rozkladem) během náročných cvičebních sérií.

Dextróza a maltodextrin jsou sacharidy, které se rychle vstřebávají v organismu. Dextróza je jednoduchý cukr, zatímco maltodextrin je složitější sacharid.

Anabol 24 obsahuje přírodní látky, které zvyšují proteosyntézu na maximum, proto se během užívání doporučuje i zvýšená konzumace bílkovin z potravy, aby byly svaly zásobeny dostatkem bílkovin, jelikož dochází k rychlejší přeměně bílkovin na svalovou hmotu.

Tabulka nutričních hodnot (stejné pro všechny příchutě)

NUTRIČNÍ HODNOTY NA 60 G

 • Aminokyselinová matrix: 21 500 mg
 • Glutamin: 4 000 mg
 • Leucin: 1 900 mg
 • Isoleucin: 1 100 mg
 • Valin: 1 000 mg
 • Arginin: 1 000 mg
 • Alanin: 900 mg
 • Cystein: 400 mg
 • Methionin: 400 mg
 • Histidin: 450 mg
 • Ostatní aminokyseliny: 10 000 mg
 • Kreatinový matrix: 4 000 mg
 • Vláknina: 850 mg
 • Bílkoviny: 23 g
 • Sacharidy (maltodextrin, dextróza): 29 g
 • Tuky: 2 g

Dávkování

Doporučená denní dávka představuje 60 gramů, čili 2 odměrky. Z 1000 gramového balení máte tak na cca 16 porcí. Smíchejte 2 odměrky s 300 až 400 ml vody nebo mléka a užívejte 1-3 krát denně.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Jaké zkušenosti mají s produktem ostatní zákazníci? Můžeme říci, že Anabol 24 nemá sice mnoho recenzí, ale ty, které jsme našli, byly pozitivní. Produkt si zasloužil 4,5 hvězdiček.

V recenzích je pozitivně hodnoceno složení produktu, příchuť, poměr ceny a kvality a celková spokojenost s výrobkem i samotným výrobcem. Doplňky výživy od společnosti Uber Nutrition patří k vysoce kvalitním. Nabízejí kvalitní proteiny, aminokyseliny, vitamíny a další účinná řešení, která podporují svalový růst, regeneraci a celkový výkon sportovců.

Zákazníci, kteří vyzkoušeli Anabol 24 byli zjevně spokojeni a doporučují produkt i ostatním. Přesvědčte se sami.

Kdy být opatrný?

Stejně jako u jiných produktů obsahujících kreatin, během užívání je třeba dbát na dostatečný pitný režim. Neužívejte Anabol 24 pokud trpíte cukrovkou. Užívání se vyhněte i v případě, že se u vás vyskytla kožní nebo jiná alergická reakce.

Tento výrobek také není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro osoby mladší 15 let. Udržujte jej mimo dosah dětí.

Cena

V době psaní recenze je produkt Anabol 24 ve výhodné 20% akci. Běžná cena se pohybuje kolem 760 Kč.

Aktuálně jej naleznete ve slevě za 609 Kč. Dostupné jsou všechny příchutě. Jedná se o 1 kg balení, které při doporučeném dávkování vydrží na 16 porcí. Cena rozhodně nepatří k nejnižším, ale pokud vám dokáže tento produkt pomoci k dosažení vašich cílů je to podle nás v pořádku.

Závěrečné hodnocení

Anabol 24 představuje ideální možnost, jak dopomoci vašim svalům, aby rychleji rostly. Jelikož jde o „all in one“ produkt, dodá tělu bílkoviny, aminokyseliny, kreatin i glutamin.

Podle našeho hodnocení, ale i hodnocení uživatelů, jde o kvalitní produkt od ověřeného výrobce. Některé zákazníky však může odradit vyšší cena, vzhledem k velikosti balení.

Mějte na paměti, že jde o výživový doplněk, který nemá být náhradou pestré a vyvážené stravy. Dodržujte jeho dávkování a nezapomeňte svaly zásobovat bílkovinami ze stravy. Pokud se u vás vyskytnou nežádoucí účinky, přestaňte produkt užívat a poraďte se s vaším lékařem.

Přejeme hodně štěstí na vaší cestě za dosahováním cílů!

Hledáte doplněk stravy, který slibuje rychlejší budování svalové hmoty?

ANABOL 24 UBER NUTRITION

– komplexní doplněk stravy s all-in-one formulí, který se postará o růst vašich svalů a budování síly.

4.8/5 - (13 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.