DomůDoplňky stravyGainery(RECENZE) Kevin Levrone Anabolic Mass: kvalitní gainer

(RECENZE) Kevin Levrone Anabolic Mass: kvalitní gainer

Kevin Levrone Anabolic Mass je typem doplňku, který známe jako gainer (mass gainer, neboli weight gainer) přípravek, který poskytuje bílkoviny, sacharidy a případně tuky se záměrem pomoci vybudovat svalovou hmotu.

Je to vysoce kalorický proteinový prášek zaměřený na zvýšení denního příjmu kalorií na podporu přibírání. Má za cíl pomoci přidat svalovou hmotu způsobem, který běžné proteinové doplňky nedokážou a často se prodává jako řešení pro takzvané „hardgainery“. Podívejme se dnes blíže na to, co Kevin Levrone Anabolic Mass skutečně nabízí a jestli je pro vás vhodný.

Kevin Levrone Anabolic Mass

 • výjimečná kombinace komplexu plnohodnotných bílkovin a sacharidů, doplněná o množství cenných aditiv.
 • doplněk byl navržen zejména pro fanoušky intenzivního vytrvalostního a silového tréninku
 • poskytuje multidimenzionální podporu i při nejintenzivnějším úsilí o zvýšení svalové hmoty a síly
 • maximalizuje obnovu a zotavení
 • zvyšuje úroveň testosteronu
 • forma dobře rozpustného prášku
 • dostupný ve 14 příchutích

Kdo je Kevin Levrone?

Kevin Mark Levrone (narozen 16. července 1964) je americký profesionální kulturista IFBB, člen Síně slávy IFBB, bloger, hudebník a herec.

Svou profesionální kariéru v IFBB začal v roce 1991 poté, co skončil první ve finále NPC. V únoru 1993 si Kevin při bench pressu úplně roztrhl hlavní a menší prsní svaly. Vypadalo to tak, že Kevinova kariéra skončila.

Navzdory zraněním a dlouhé absenci na scéně profesionální kulturistiky Kevin v roce 2016 ohlásil svůj návrat do Mr. Olympie. Zúčastnil více než 12 soutěží, ale nikdy nezískal první místo čímž si vysloužil přezdívku „Nekorunovaný král Mr. Olympia“.

Co je to Kevin Levrone Anabolic Mass ?

Je to koktejl pro zvýšení hmotnosti, který se skládá z kombinace komplexních sacharidů a bílkovin. Je vhodný zejména pro muže, kteří těžko tloustnou: takzvaní hardgainery.

Může to mít dva důvody:

buď konzumují příliš málo kalorií a/nebo mají rychlý (ektomorfní) metabolismus

Kvůli vysoké rychlosti metabolismu hardgainer téměř nepřibírá žádný tuk a má problémy také s budováním svalů. V tomto případě může být tento doplněk skvělým pomocníkem.

Účinky

 • umožní svalům rychleji regenerovat a růst po intenzivním tréninku
 • dodá tělu energii, kterou potřebuje k co nejlepšímu výkonu během tréninku
 • poskytuje dostatek kalorií, které pomohou dosáhnout pozitivní energetické bilance na budování svalové hmoty
 • zlepšuje celkový sportovní výkon tím, že dodává tělu potřebné živiny, což umožňuje
 • rychleji dosáhnout cílů v oblasti fitness
Hledáte gainer nové generace?

 

Kevin Levrone Anabolic Mass

Vícesložkový gainer ideální pro každého, kdo je zastáncem nekompromisních řešení – komplex obsahující až 5 různých forem bílkovin s diverzifikovanou kinetikou trávení a rychlostí vstřebávání.

Složení

Kevin Levrone Anabolic Mass obsahuje až 40% bílkovin z různých frakcí syrovátkového proteinu – syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac® (z mléka), syrovátkový proteinový izolát Isolac® (z mléka), hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát Optipep® (z mléka) (z mléka) – přispívá k růstu a udržování svalů a podporuje zdravé kosti

Značka kulturistické legendy Kevina Levrone se vyhýbá nekvalitním proteinovým přísadám

Přípravek dále obsahuje:

 • hodnotnou kombinaci jednoduchých a komplexních sacharidů – složek, které podporují resyntezi glykogenu a správnou funkci svalů, zejména po intenzivním a dlouhotrvajícím cvičení
 • HMB jako důležitý prvek každodenní stravy v kontextu práce na čisté svalové hmotě
  Kreatin má vliv na zvýšení fyzického výkonu v případě krátkodobého a intenzivního cvičení a v kombinaci s proteinem může podporovat růst svalové hmoty
 • Taurin je aminokyselina, která je důležitá v boji proti oxidačnímu stresu
 • Extrakt z pískavice řecké přináší výhody pro sexuální kondici a libido
 • D-asparagovou kyselinu (DAA) – zvyšuje hladiny testosteronu na normální úroveň, důsledkem čehož je zlepšená produkce energie, což znamená vyšší vytrvalost při cvičení a vyšší sportovní výkon
 • L-arginin – má pozitivní vliv na krevní oběh, proto se již mnoho let spojuje se zdravím cév. L-arginin je oblíbený mezi kulturisty a fitness nadšenci. Má to velmi specifický důvod: vasodilatační účinek oxidu dusnatého zanechává svaly vypouklé a pevné.
 • L-ornithine – ornitin je aminokyselina, která pomáhá odstraňovat ze svalů metabolity podporující únavu.

Dávkování

 • Smíchejte 2 odměrky prášku (100 g) s 200 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte 1 dávku 3x denně (hned po tréninku a 2x mezi jídly)
 • Upravte velikost a frekvenci podávání na základě individuálních potřeb kalorií a živin.
 • Během dne pijte hodně vody, abyste podpořili hydrataci a funkci trávení. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ve spojení s vyváženou stravou a cvičebním programem.
 • Na etiketě produktu Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer se uvádí, že je určen k použití dospělými staršími 18 let. Je to proto, že složení obsahuje vysoké množství kalorií, bílkovin a jiných živin, které jsou přizpůsobeny stravovacím požadavkům dospělých.
 • Je nezbytné, aby se těhotné ženy poradily se zdravotnickým pracovníkem předtím, než začnou užívat jakékoli doplňky, včetně Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer.

Jak začlenit Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer do workout rutiny

Zde je několik tipů, které vám pomohou vytěžit maximum z tohoto silného doplňku:

 1. Determinujte svou potřebu kalorií: Před začleněním jakéhokoli prostředku ke zvýšení hmotnosti do vaší rutiny je důležité vypočítat svou denní potřebu kalorií. To vám pomůže zajistit, že přijímáte dostatek kalorií na podporu budování svalů, aniž byste přibrali příliš mnoho tuku.
 2. Zvolte správné dávkování: Kevin Levrone Anabolic Mass přichází s doporučeným dávkováním. Vy ale můžete upravit velikost a četnost dávek na základě individuálních potřeb kalorií a živin pro vaše konkrétní cíle.
 3. Načasování je klíčové: Zvažte užívání mass gaineru ihned po tréninku, nebo jako polední občerstvení, abyste svalům poskytli potřebné živiny pro regeneraci a růst.
 4. Kombinujte s vyváženou stravou: Zatímco Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer poskytuje základní živiny, není náhradou vyvážené stravy. Dbejte na to, abyste tělu zabezpečili plnohodnotný příjem živin.

Cena

V době psaní článku se cena tříkilového balení Kevin Levrone Anabolic Mass na srovnávacím portálu Heureka pohybovala mezi 882 až 1200 Kč. Jsou to opravdu výrazné rozdíly, stejně jako u 7 kilogramového balení, kde se cena hýbe mezi 1519 – 2180 Kč.

Takto signifikantní rozdíly v ceně v jednotlivých e-shopech lze připsat pravděpodobně jen troufalosti obchodníků

A co stojí také za povšimnutí, dopravu zdarma nabízí spíše e-shopy, kde je cena tohoto produktu nižší.

Výrobce udává v tříkilogramovém balení počet denních dávek 25 a v 7 kilogramovém balení 58. Vycházíme-li z nejnižší ceny, za kterou je tento doplněk dostupný, cena denní dávky v případě 3 kg balení vychází na 35 Kč a cena denní dávky 7 kg balení na 25 Kč.

Jako u všeho, i v tomto případě je cenově efektivnější velké balení.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Tříkilový Gainer Kevin Levrone získal na Heurece 93% doporučení ze 39 hodnocení. Jediné negativum, které bylo v recenzích zmíněno bylo to, že „7000 g balení je výhodnější“ – logicky. Kvalita produktu nebyla zpochybněna ani v jednom hodnocení, zmiňuje se dobrá rozpustnost a příjemná chuť.

Zde jsou některé z recenzí:

Výhody a nevýhody

Výhody
 • produkt, ke kterému dává své jméno uznávaný sportovec
 • jedinečné složení
 • optimální poměr živin
 • až 15 příjemných příchutí
 • dostupný ve 3 a 7 kilogramovém provedení
 • velmi dobrá rozpustnost
Nevýhody
 • velmi velké rozdíly v ceně u jednotlivých prodejců – před koupí si udělejte průzkum

Shrnutí na závěr

Chcete-li viditelně vybudovat více svalové hmoty, musíte každý den zkonzumovat více energie, než spotřebujete (vytvořit si pozitivní kalorickou bilanci). Toto není vždy jednoduché.

Hardgaineři by měli v ideálním případě něco sníst každé 2 hodiny – to už je téměř práce! Jim přijde Kevin Levrone Anabolic Mass vhod – jediným nápojem zkonzumují kolem 1 000 (až 2 000) kalorií a dodají tělu ideální směs sacharidů a bílkovin. Koktejl je vhodný i pro kulturisty ve fázi objemového růstu.

Hobby sportovci s „normálním“ metabolismem by si však měli dávat pozor! Je důležité mít na paměti, že ke zvýšení svalového růstu při užívání tohoto suplementu musíte tvrdě a pravidelně trénovat, jinak budete konzumovat vysoký počet kalorií, což povede ke zvýšení tělesného tuku.

Chci to vyzkoušet

Kevin Levrone Anabolic Mass

Vícesložkový gainer ideální pro každého, kdo je zastáncem nekompromisních řešení – komplex obsahující až 5 různých forem bílkovin s diverzifikovanou kinetikou trávení a rychlostí vstřebávání.

Zdroje informací:

4.9/5 - (27 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.