DomůSportinSPORTline - Hodnocení obchodu + (slevový kód)

inSPORTline – Hodnocení obchodu + (slevový kód)

Značka a webová stránka obchodu inSPORTline bude pravděpodobně mezi prvními, na které si vzpomenete v momentě, kdy potřebujete sportovní oblečení, outdoor náčiní či jiné sportovní pomůcky.

Na tomto e-shopu naleznete širokou nabídku produktů na různé druhy aktivit a také vše, co souvisí se sportem a aktivním životním stylem. Vzhledem k různorodosti portfolia web nabízí obrovské množství produktů i vlastní výroby.

Zároveň má i tři vlastní kamenné prodejny na Slovensku, a to v Košicích, v Bratislavě a v Trenčíně. Určitě e-shop inSPORTline navštivte, pokud právě hledáte cokoli na vaše outdoor aktivity, sport, fitness aktivity různé produkty v oblasti zdraví a krásy. Zároveň je vynikající, že nabízí řadu slev, díky čemuž se váš nákup stane ještě výhodnější.

Více o značce inSPORTline

InSPORTline je nejen prodejcem, ale také výrobcem. Značka pochází z České republiky a je zároveň dovozcem fitness vybavení, sportovního zboží, produktů pro volný čas a různých motocyklových doplňků. V České a rovněž ve Slovenské republice provozuje internetový obchod a síť kamenných prodejen.

Společnost, pod kterou značka inSPORTline patří, vznikla v roce 1995 ve Vítkově a od roku 1999 působí i na českém trhu. Od letošního roku však postupně začala pronikat i do dalších zemí Evropy a díky tomu vybudovala evropskou distribuční síť. Mezi nejvýznamnější partnery dnes patří Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Německo a dalších 18 zemí Evropy.

Pod vlastní značkou inSPORTline vyrábí zejména fitness vybavení, jako jsou běžecké pásy či rotopedy, eliptické trenažéry, trampolíny nebo různé posilovací doplňky. Vlastní také značku WORKER, která má zaměření na sportovní potřeby, a značku W-TEC, pod kterou vyrábí moto doplňky.

„Žijeme sportem!“

Právě to je heslo společnosti inSPORTline. Je třeba říci, že společnost se hrdí právě tím, že je největším prodejcem a výrobcem fitness v Česku. Dnes je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem sportovního zboží. V roce 1999 otevřel inSPORTline pobočku na Slovensku v Trenčíně a v Polském Krakově, kde mohou zákazníci nakupovat zboží za stejných podmínek jako v České republice.

 V současné době se firma soustřeďuje především na velkoobchodní činnost, ale přesto můžete bez jakýchkoli problémů nakupovat ve zmíněných internetových obchodech.

Značku můžete pravidelně vidět prezentovat se na prestižních sportovních veletrzích a výstavách v České republice, na Slovensku a v Německu, kde vystavuje a nabízí široký sortiment sportovního zboží.

V portfoliu společnosti naleznete produkty které jsou určeny pro domácí trénink a intenzivní tréninkové použití. Sortiment zahrnuje vše pro sport, fitness a volný čas – rotopedy, posilovací stroje, běžecké pásy, kolečkové brusle. Dá se říci, že je to internetový obchod s jednou z nejširších nabídek vůbec.

Portfolio produktů

Portfolio produktů je obrovské. Ať už hledáte fitness přístroj, příslušenství pro zimní nebo letní sporty či outdoor, naleznete to právě zde. Co však možná mnozí nevědí, je to, že mezi produkty se najdou i masážní pomůcky či přístroje nebo oblečení, a to především na sportovní aktivity.

Jednotlivé produkty jsou shromážděny do následujících kategorií:

 • fitness,
 • sport,
 • moto,
 • outdoor,
 • zdraví a krása,
 • pro děti,
 • elektro,
 • a oblečení.

V jednoduchém přehledu však naleznete i právě zlevněné produkty, které si tak můžete jednoduše prohlédnout. Samostatnou kategorii tvoří produkty 2. jakosti.

2. akost

Pokud netrváte na tom, že bude váš produkt 100%, určitě si vystačíte is produktem 2. jakosti. Samozřejmě rozhodně něco ušetříte na ceně. Produkty 2. jakosti v portfoliu inSPORTline mají stále plnou funkčnost, nicméně každý z nich disponuje menší chybou. Ta však nemá vliv na funkčnost.

Takové produkty také procházejí kontrolou a vztahuje se také na ně záruka. Daná chyba je u každého produktu uvedena.

Chyby mohou být:

 • produkt byl uzpůsoben k focení, není zpět rozebrán, najdete jej plně poskládaný,
 • zboží bylo vráceno zákazníkem do 14 dnů,
 • došlo k poškození krabice přepravní společností během cesty směrem k zákazníkovi,
 • sestavený produkt byl vzat na předváděcí akci nebo veletrh.

Fitness produkty

Fitness produkty na webu inSPORTline jsou jednou z nejpopulárnějších kategorií. Mimo jiné má společnost také produkty vlastní značky, což pouze potvrzuje jejich odbornost o nabízených produktech.

Společnost je v současnosti také vůbec největším slovenským prodejcem jakéhokoli fitness vybavení či cvičebních doplňků. V sortimentu naleznete produkty na hubnutí, elektronické i manuální trenažéry, sportovní výživu, různé sportovní pomůcky, menší posilovací pomůcky pro různé věkové kategorie, produkty pro masáž či časoměřiče a stopky, a to vše pro domácí, amatérské, ale i profesionální využití.

Kromě toho zde najdete také relaxační křesla, lehátka nebo různé masážní přístroje a doplňky. Křesla mají různé funkce a programy, masážní lehátka jsou také vybavena různými programy, díky čemuž je využijete doma i v masážním salonu.

Na inSPORTline naleznete množství produktů pro zvýšení kondice, zmiňované hubnutí, ale i cvičení s vlastní váhou. Populární kategorií jsou produkty určené pro jógu, pilates, regeneraci a protahování svalů.

Důležité je, že na větší přístroje, jako jsou posilovací věže či trenažéry, se vztahuje prodloužená 10letá záruka. Kromě toho produkt zahrnuje také profesionální servis a několik dalších výhod.

Běžecký pás inSPORTline inCondi T70i II

Profesionální a moderní běžecký pás je skvělý pro domácí trénink. Dosáhnete přitom rychlosti až do 20 km/h. Běžecký pás má kvalitní odpružení a až 24 přednastavených programů, které jsou rozděleny dle zátěže.

Sklon běžecké plochy se ovládá elektronicky a lze jej nastavit až do 10%. Pás má integrovaný počítač s dotykovým TFT displejem o úhlopříčce 7″. Počítač disponuje Wi-FI připojením v pásmech 2.4G/5G, dokáže přehrávat video i hudbu online a také z disku USB.

Klíčové vlastnosti produktu:

 • možnost propojení s aplikacemi pomocí bluetooth,
 • možnost volby cíle – vzdálenost, čas, spálené kalorie,
 • OUTDOOR – pro aktivity venku prostřednictvím GPS.

Rotoped inSPORTline Klegan

Je skvělé řešení, pokud hledáte optimální rotoped. Rotoped je vůbec jednou z nejoblíbenějších domácích cvičebních pomůcek. Díky systému BeltDrive je toto zařízení velmi tiché a cvičení na něm je pohodlné.

Je také vhodný pro každou věkovou skupinu. U tohoto rotopedu si umíte nastavit polohu držadel a také vertikální i horizontální polohu sedla. Má přitom nosnost až 130 kilogramů a vysokou stabilitu.

Cyklotrenažér inSPORTline Agneto

Toto stacionární kolo má i přes svou poměrně nízkou cenu magnetický brzdný systém, díky kterému nedělá zbytečný hluk. Má stabilní rám a nosnost až 120 kilogramů. Je při něm možné různé polohování sedla i držadel.

Najdete na něm mimo jiné také jednoduchý displej, senzor na držadlech či držák na tablet.
Jedná se o stacionární kolo se skvělým poměrem ceny a kvality.

Stepper inSPORTline Bailar

Stepper slouží obecně k posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Toto zařízení dokáže nahradit šlapání do schodů a pohyb na něm je mnohem šetrnější na klouby.

Stepper inSPORTline Bailar nabízí 12 úrovní zátěže, které si budete moci měnit pomocí otočných stavitelných prvků na horních částech pístů. Má nosnost 120 kilogramů.

Kategorie sport a sportovní produkty

Kategorie sport zahrnuje velké množství produktů, ze kterých si určitě vyberete. Najdete zde sportovní potřeby pro různé letní a zimní sporty, jako jsou například paddleboardy, kolečkové brusle, ale také bazény, sportovní potřeby pro cyklistiku a zábavu pro děti. Portfolio je opravdu široké a najdete tam téměř všechno.

Co se týče značek, nechybí například značka WORKER, FILA, K2 značky kol Crussis, KELLYS, Devron, DHS, či 4EVER. Velmi důležitou součástí v této kategorii jsou produkty pro bezpečnost při sportování. Naleznete zde proto přilby, chrániče, chrániče páteře či sportovní brýle značek POC, Abus, Bliz a další.

Z produktů pro děti se zde nacházejí dětská odrážedla a kola, koloběžky, skateboardy, kola, ale také přilby a chrániče. Nechybí nejrůznější doplňky na kolo, ať už se jedná o láhev nebo houkačku. Mezi značkami naleznete Disney, Barbie, Mimoni, Spiderman.

Moto

Tento internetový obchod je výjimečný tím, že nabízí také řadu produktů pro motorkáře. Jde však téměř výhradně o produkty jedné značky W-TEC v kombinaci s produkty jiných kvalitních výrobců, jako jsou HELITE Airbags, Alpinestars, LS2, PROMO jeans, SIDI, Cassida, Oxford, Rebelhorn, Emerze, BLACK HEART a mnohé další.

V případě W-TEC jde o českou značka motocyklové výbavy, která exportuje i do zemí EU. Vznikla na konci roku 2012 a dnes nabízí kvalitu, komfort a nadstandardní služby spojené s pořízením moto vybavení.

V této kategorii naleznete tyto produkty:

 • moto přilby,
 • chrániče a brýle,
 • moto oblečení,
 • dětské moto vybavení,
 • moto vybavení,
 • motokola,
 • a motovýbavu podle typu.

Outdoor

Pod touto kategorií hledejte produkty a příslušenství, které je ideální pro stanování, kempink, trekking, turistiku, i různé outdoor aktivity.

Najdete zde i menší produkty, jako jsou spacáky, stany, batohy, kempinkové nádobí, světla nebo rybářské potřeby.

V neposlední řadě jsou zde také outdoorové hodinky a přístroje, díky kterým získáte přehled o vaší poloze, povětrnostních podmínkách i vaší fyzické kondici.

Co tady všechno najdete? Kromě zmiňovaných produktů jsou zde i paddleboardy, sportovní a sluneční brýle, dalekohledy, výbava do hor či deštníky.

Paddleboard s příslušenstvím WORKER WaveTrip 10’6″ G2 – Moonstone Blue

Tento všestranný board má nosnost až 140 kg, širokou konstrukci a zakulacený tvar, díky čemuž je velmi stabilní a výborně drží směr.

Snadno se s ním manévruje, díky čemuž si s ním poradí i začátečníci. Je ideální pro klidné vodní plochy, jezero nebo přehradu.

Výhody:

 • super všestranný paddleboard,
 • technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna),
 • vysoká nosnost a stabilita,
 • protiskluzová EVA podložka.

Kategorie produktů zdraví a krása

V této kategorii hledejte produkty pro péči o jednotlivé části těla či masáž. Najdete zde zařízení a příslušenství, které vám pomohou s úpravou vašeho zevnějšku.

A to, že produktů je opravdu velké množství, svědčí i další kategorie, jako jsou energy náramky, masážní pomůcky, magnetické náramky, solária, bandáže a ortézy či masážní lehátka.

Autotrakční lehátko inSPORTline Verge

Toto lehátko, které se také nazývá rekovalenscenční lavice nebo i inverzní stůl je vynikající pomůcka pro preventivní a uvolňující využití při bolestech zad či páteře.

Právě v důsledku dlouhodobého sezení dochází k poškození plotýnek či kloubů, což dokáže napravit obrácená poloha těla. V této pozici dochází k aktivnímu uvolňování svalového napětí, což má pozitivní vliv na celou stavbu těla.

Konstrukce autotrakčního lehátka inSPORTline Verge je vyrobena z odolného ocelového materiálu a nosnost je až 120 kg.

Kategorie pro děti

Kategorie dětských produktů je v internetových obchodech se sportovním a outdoor vybavením velmi důležitá. Stejně je to i na webové stránce inSPORTline.

V této kategorii naleznete dětská kola, brusle, batohy, ale i sluneční brýle. Ze značek je zastoupena inSPORTline, W-TEC a WORKER, ale také populární značky jako Kellys, Yedoo, Kross, Under Armour, Abus, Deuter, K2 nebo Chillafish.

Velice oblíbené jsou pohádkové motivy jako je Paw Patrol, Frozen, Hello Kitty a mnohé další.

Další produkty pro děti:

 • koloběžky pro děti,
 • zahradní houpačky,
 • vnější hračky,
 • trampolíny,
 • dětské pro děti,
 • bazény pro nejmenší,
 • cyklo sedačky pro děti,
 • pennyboardy.

Bezpružinová Jumping fitness trampolína inSPORTline Cordy 114 cm – růžová

Jumping trampolíny se v současnosti těší velké oblibě. Tato trampolína má 32 elastických gumových lanek, díky čemuž je velmi tichá. Nosnost trampolíny je až 110 kg.

Použitý materiál je voděodolný a trampolína má také praktické držadlo, které je výškově nastavitelné.

Výhody:

 • bezpružinová konstrukce,
 • odnímatelné držadlo,
 • ocelový materiál,
 • nožičky s gumovými koncovkami.

Tato trampolína je vhodná pro komerční využití, i v domácnosti.

Kategorie elektro

V kategorii elektro v inSPORTline naleznete řadu inteligentních produktů, které podporují sportovní a fitness aktivity. Jsou to například elektrická kola či koloběžky, ale také vyhřívané oblečení nebo doplňky, e-longboardy či smart přístroje.

Sportovní hodinky SUUNTO 9 – White

Tyto hodinky jsou jen jedním z množství chytrých přístrojů, které na dané stránce naleznete. Hodinky vydrží od 25 hod., přes 40 hod. nebo až 120 hodin na jedno nabití.

Při zaznamenávání běhů na delší tratě je baterie nejvíce zatěžována systémem GPS. Proto sportovní hodinky SUUNTO 9 přicházejí s unikátním algoritmem FusedTrackTM, který pro optimální přesnost měření trasy a vzdálenosti kombinuje GPS s daty naměřenými pohybovým senzorem.

Hodinky mají optický senzor na zápěstí pro měření tepové frekvence, kompas či výškoměr na bázi GPS. Hodinky jsou vodotěsné, a to až do 100m. Dotykový displej je barevný a velmi přehledný. Tělo hodinek je vyrobeno z kvalitních ale lehkých materiálů, včetně minerálního sklíčka a ocelové lunety.

Kategorie oblečení

Sekce oblečení na inSPORTline se soustřeďuje především na funkční sportovní a outdoorové oblečení vhodné pro různé druhy sportovních aktivit či outdoor. Naleznete zde však také oblečení pro domácí využití či do fitness centra.

Ze značek zde má své zastoupení Under Armour, Nebbia, Craft, 4F, Trespass, Bass Black, Newline, vlastní značka inSPORTline, WORKER a další.

Co tady všechno najdete?

 • sportovní obuv,
 • zeštíhlující a funkční oblečení,
 • lovecké a rybářské oblečení,
 • oblečení na utužování či vyhřívané oblečení,
 • golfové oblečení.

Kompresní triko Under Armour CG Armour Comp Mock – White

Toto triko je vyrobeno z originálního materiálu ColdGear, které využívá speciální dvouvrstvou tkaninu, ve které neustále cirkuluje tělesné teplo a udrží vás tak v příjemném pohodlí. Díky technologii 4-Way Stretch si také užijete maximální volnosti pohybu do všech směrů.

Největší výhody:

 • přizpůsobivé kompresní tričko s dlouhým rukávem,
 • technologie 4-Way Stretch pro maximální flexibilitu,
 • materiál odvádí pot a zabraňuje tvorbě nepříjemných pachů,
 • strečové panely ze síťoviny na zádech a v podpaží,
 • ergonomický design se švy mimo nejvíce namáhaná místa,
 • rolákový límec.

Dámská sportovní podprsenka Under Armour Mid Keyhole – Grey Orange

Právě tahle dámská podprsenka dokáže poskytnout mimořádný komfort a bude pro vás zároveň velmi příjemná. Obléká se bez zapínání a dokáže zajistit střední podporu pro takové činnosti, jako je například fitness, spinning nebo cyklistika.

Má také speciální technologii Moisture Transfort System, který je vyvinut právě touto značkou Under Armour, díky čemuž zajistí odvod potu z těla na povrch oblečení. Díky tomu dokáže udržet déle v suchu.

Stránka inSPORTline má opravdu výjimečně široký sortiment produktů, díky čemuž dokáže uspokojit nároky i náročnější spotřebitele.

Dostupnost a ceny

Pokud nakoupíte online, vaše objednávka zpracují pracovníci přibližně do 24 hodin a dostanete ji domů asi do 2 dnů.

Jako internetový zákazník máte potenciálně nárok zboží za určitých podmínek vrátit. Doporučujeme si však dobře prohlédnout popisy k jednotlivým produktům, ze kterých velmi snadno pochopíte všechny detaily o daném produktu. Také si blíže prohlédněte dodací podmínky, jakož i montáž. Větší stroje a zařízení vám za dostupných cen může přijít namontovat přímo technik.

Platbu můžete realizovat různým způsobem:

 • dobírka,
 • online platební karta (TatraPay) nebo online bankovní převod (TrustPay),
 • Google Pay (GPay),
 • na splátky CETELEM nebo QUATRO,
 • zaplatím o 30 dní bez navýšení (Ahoj),
 • EUROLEASING – prodej na splátky,
 • nebo osobně na prodejně.

Ceny jsou příznivé, ale opravdu záleží na jednotlivých produktech. Některé najdete levněji na jiných webových stránkách a některé právě na této. Přesto však inSPORTline nabízí řadu zajímavých a především sezónních slev, ze kterých si můžete vybírat.

Aktuální inSPORTline slevové kupóny a výprodej

Vždy sledujte stránku, abyste nacházeli jednotlivý slevy a výprodeje. Naleznete zde však i samostatnou sekci „Akce a výprodeje„, díky které vám neunikne žádná zajímavá sleva v jednotlivých kategoriích.

Zajímavý je i systém věrnostního programu. V závislosti na vašich nákupech s ním můžete získat slevu až do 10 %.

Hodnocení uživatelů

Hodnocení uživatelů shrneme na základě recenzí z internetového portálu heureka.cz. Produkty této společnosti hodnotí uživatelé minimálně nad 80% a hodnotí především fitness stroje a zařízení či různé sportovní pomůcky. Příklad takového hodnocení naleznete zde:

insportline hodnoceni

Kteří influenceři spolupracují se značkou?

Se značkou v současnosti nespolupracují žádní influenceři, avšak to rozhodně neubírá na její kvalitě. Nejlepší bude, pokud si produkty sami vyzkoušíte.

Značka a internetový či kamenný obchod inSPORTline nabízí pro každého něco. Ať už jsou to milovníci outdoor nebo ti, co hledají různé pomůcky ke sportování. Určitě ji navštivte, abyste zjistili, co všechno nabízí.

4.5/5 - (8 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.