DomůVýživaDoplňky stravyBlendea prášek – 4 superpotraviny v jednom balení (recenze)

Blendea prášek – 4 superpotraviny v jednom balení (recenze)

Ne zbytečně se říká, že co je zelené v rámci potravy, to je a bude velice zdravé pro naše tělo.

Zelený prášek Blendea je výživovým přípravkem z řady „bio“ přírodních prášků, který je určen k celkové podpoře zdraví.

V této recenzi se seznámíme se specifiky výživového přípravku, který nemůže chybět ve skupině přírodních a zdravých výživových doplňků stravy 21. století.

Zařazuje se do skupiny zelených „superpotravin“, které mají vysokou dávku léčivé látky chlorofylu.

Blendea – Nejlepší balení


Co to je?

Blendea je 100% organická zelená směs 4 nejsilnějších „zelených“ léčivých rostlinek a potravin (konkrétně spiruliny, chlorelly, mladé pšenice a zeleného ječmene), které jsou shromážděny v 1 produktu, ve formě zeleného „bio“ prášku.

Blendea má řadu příznivých účinků pro lidské tělo. Z nejhlavnějších funkcí přípravku je třeba zmínit především podporu celkové obranyschopnosti organismu, snižování vyčerpanosti a únavy, podporu trávení, celkovou podporu detoxikačních a očistných kúr či zmírnění celkového překyselení organismu.

Vynikající složení výživového přípravku spolu s více příznivými účinky s vysokou dávkou minerálních látek a vitamínů.

Toto vše a ještě mnohem víc nabízí tento výjimečný výživový přípravek.

Připravili jsme si pro vás fotografie toho, jak blendea vypadá rozmíchaná ve vodě.

Složení výrobku
1 Balenie blendea Supergreens
1 Balení blendea Supergreens
Blendea rozmíchaná ve vodě
Jak užívat Blendeu
Blendea prášek

Účinky

 • Svým složením zesiluje celkovou obranyschopnost lidského organismu
 • Pomáhá zmírnit problémy s trávením a zlepšuje celkové trávení (činnost trávicího traktu)
 • Složení přípravku zvyšuje celkové účinky očistných kúr v organismu
 • Podporuje snižování cholesterolu a eliminuje hromadění nadbytečných podkožních tuků
 • Pročišťuje cévy a celý cévní systém
 • Snižuje pocity únavy a vyčerpání
 • Přípravek zmírňuje překyselení organismu
 • Pomáhá také komplexní obnově buněk v lidském těle
 • Eliminuje zánětlivé problémy a působí preventivně proti vzniku zánětům a vředům v žaludku

blendea

Blendeu doporučujeme zakoupit přímo od výrobce. Zaručí vám to nejlepší cenu a předejdete tak různým napodobeninám

Složení přípravku

Blendea zelený prášek je 100% organická směs více druhů rostlinek a potravin.

V případě samotného složení výživového přípravku platí, že jej tvoří 4 (+1) nejsilnější léčivé rostlinky a potraviny ve formě zeleného „bio“ prášku.

V přípravku se nachází konkrétní bio spirulina, bio chlorella, bio mladá pšenice, bio zelený ječmen (jako plus je přidána do směsi zelených potravin malý kousek máty peprné pro zvýraznění a zlepšení celkové chutě výživového přípravku).

Platí tedy, že v přípravku se tedy nacházejí až čtyři TOP „bio“ zelené potraviny se silnými a účinnými léčivými účinky na lidské tělo. Následně si povíme více o samotném složení výživového přípravku respektive o rostlinkách.

Spirulina

Začneme rostlinkou Spirulina (lat. Arthrospira), která je obsažena v samotném výživovém přípravku v množství 20% z celkového podílu všech zelených rostlinek. Možná ji znáte z osobních zkušeností, možná že jste o ní jen slyšeli. Tato rostlinka je původem z Japonska a její použití a význam vzrostl v posledních letech.

Pěstuje a využívá se především k produkci výživových přípravků.

Její význam vzrostl poté, co vědci zjistili, že ukrývá v sobě nejvíce bílkovin (až 70 %) ze všech rostlinek. Také má bohaté zásoby vitamínů (především vitamín A, C, E, vitamín D /sluneční vitamín/ a rovněž i vitamíny skupiny B /konkrétně vitamín B1, B2, B3, B6 a vitamín B9/).

Celkové složení rostlinky a její účinky pomáhají zlepšit trávení kvůli vysokému obsahu vlákniny. Také podporuje obranyschopnost, nezvyšuje kalorický příjem, proto je vhodná i v rámci různých dietních režimů.

Výbornou zprávou je, že spirulina je bohatá i na aminokyseliny (v rostlince se nachází více než 15 druhů různých aminokyselin). Jedinečnost účinků této rostlinky spočívá i v tom, že kromě všeho ochraňuje zdravé buňky v těle před škodlivými látkami, které se běžně v těle nacházejí.

Chlorella

Druhou zelenou rostlinkou, která se nachází ve výživovém přípravku Blendea je rostlinka a potravina Chlorella (lat. Chlorella pyrenoidosa).

V samotném výživovém přípravku se jí nachází přibližně 15 % z celkového podílu zelených rostlin. Jedná se konkrétně o sladkovodní řasu s vysokou dávkou zeleného barviva (chlorofylu). Je velmi jedinečná ze všech zelených rostlinek, jaké známe.

Je to biopotravina, ne minerální látka nebo vitamín (o to více je cennější pro lidské tělo).

Má komplexní složení a řadu příznivých účinků na lidské tělo.

Z nich je třeba zmínit především to, že podporuje zdraví imunity, očišťuje organismus od škodlivých látek, podporuje také nervový systém a jeho činnost, dodává tělu příznivé antioxidanty (především vitamín B a betakaroten), zároveň upravuje a udržuje správný cholesterol v krvi, podporuje krevní oběh a také preventivně chrání před vznikem nádorových buněk.

Chlorella spolu se zeleným ječmenem jsou považovány za „super zelené potraviny,“ které dokonale zasytí a zároveň očistí tělo.

Zelený ječmen

Již zmiňovaný zelený ječmen (v celkovém objemu v přípravku 30 %) představuje další významnou „zelenou“ složku ve složení výživového přípravku Blendea. Jedná se o známější produkt, který známe i v našich končinách běžně pěstovaný našimi pěstiteli. Rostlinka je značně bohatá na dávku vitamínů skupiny B (B1, B2, B6 a B12).

Rovněž pokud trpíte nedostatkem železa, zelený ječmen má dobrou zásobu železa a kromě toho i stopových prvků hořčíku, vápníku, mědi, zinku či lithia.

Rostlinka upravuje zažívací potíže jako jsou zácpa, průjem i jiné zažívací potíže, podporuje také zdravou tělesnou hmotnost a pomáhá optimálnímu krevnímu obrazu.

Preventivně působí proti vzniku zánětů, zároveň má blahodárné účinky na pleť či kůži.

Ničí volné škodlivé látky v těle, pomáhá zlepšit celkovou obranyschopnost organismu, současně potlačuje vyčerpanost a zmírňuje alergické reakce. A to není všechno. Jen pro srovnání, zelený ječmen ukrývá v sobě až pětinásobně více železa než nejvíce opěvovaný zdroj železa špenát.

Má také až desetinásobně větší zdroj vápníku než klasické mléko.

Potřebujete vědět ještě něco víc o této skutečně silné zelené superpotravině?

Mladá pšenice

Poslední ze všech zelených rostlinek obsažených ve výživovém přípravku v množství 30%, je rostlinka s názvem Mladá pšenice.

Mladá pšenice má stejně jako všechny předchozí rostlinky vysoký podíl zdraví prospěšného chlorofylu, vitamínů, aminokyselin, minerálních látek a antioxidantů. Má vysokou nutriční hodnotu a kromě toho, že dokonale zasytí, pomáhá zlepšit celkový zdravotní stav, zejména kvůli výrazné podpoře obranyschopnosti organizmu.

Upravuje a reguluje optimální úroveň krevního cukru, pomáhá snižovat únavu a vyčerpanost.

Konstatováním zůstává, že i mladá „bio“ pšenice vůbec nezaostává v blahodárných účincích na lidské tělo tak jako všechny zmíněné předchozí zelené potraviny.

Na úplný závěr co se týče složení výživového přípravku je třeba ještě doplnit, že se v něm nachází i malý kousek Máty peprné (Mentha piperita), která dodává výživovému přípravku výbornou chuť při samotné konzumaci.

Máta má bezesporu stejně příznivé účinky na tělo, jako zmiňované rostlinky a potraviny.

Upevňuje celkový příznivý dopad zelených rostlin na lidské tělo.

Máta podporuje a zlepšuje trávení (činnost trávicího ústrojí), má také protizánětlivé a antiseptické účinky. Kromě toho máta zmenšuje celkovou kyselost v žaludku (odstraňuje nepříjemné pálení žáhy, které trápí většinu z nás). Eliminuje záněty a účinně dezinfikuje tělo. Podporuje tvorbu žluči, snižuje zvýšenou plynatost ve střevech a tlumí štětku (zdroj).

Použití a dávkování

 • Výrobce doporučuje na začátek užít 1 dávku v ranních hodinách nalačno, což je přibližně 1 čajová lžička, tzn. j. asi 3 gramy výživového přípravku 1 krát denně
 • Po jisté době je optimální užívat 2 dávky 1 až 2krát denně
 • Výrobce doporučuje každou dávku nechat rozpustit ve sklenici s vodou (200 ml) nebo s jinou tekutinou (džus nebo smoothie)
 • Nedoporučuje se rozpouštět přípravek v teplé vodě a ihned zkonzumovat po vydělání (netřeba nechávat odstát)
 • Samotné dávkování přípravku není náročné a zvládne jej každý bez jakýchkoli komplikací
 

Kolik stojí Blendea zelený prášek?

Zřejmě jste se i vy začali zabývat myšlenkou, že kolik bude stát tento zelený zázračný bio prášek?

Blendea 90 gramové balení na 30 porcí stojí 457,80 Kč (dle oficiální stránky přípravku blendea.cz ze dne 9.5.2018).

Pokud bychom přepočítali cenu 1 dávky přípravku Blendea, cena je na úrovni o něco více než 14,5 Kč na 1 den, při 1 dávce na úrovni 30 gramů. Posuďte sami, jestli to bude dobrá investice do takové formy výživového přípravku v podobě prášku.

Výhodou celkové objednávky výživového přípravku přes oficiální internetovou stránku www.blendea.cz je, že bez problémů vám bude doručen balíček s výživovým přípravkem v ceně již od 80 kč v případě obyčejného balíku respektive ve formě dobírky s dodací dobou do 5 pracovních dnů.

Nebo kurýrem budete mít balík dodaný rychleji již do 3 pracovních dnů za 165 Kč. Výhodou koupě přípravku přes tuto web stránku jsou také dobrá hodnocení spokojených zákazníků.

Upozornění

 • I když se jedná o velmi kvalitní bio výživový přípravek, je třeba uvést, že výrobce nedoporučuje konzumaci těhotným a kojícím ženám (případně měly by před konzumací minimálně zkonzultovat vhodnost užívání přípravku se svým lékařem).
 • Přípravek je vhodný i pro alergiky na lepek a laktózu. Přípravek je bezlepkový a bez laktózy. Neobsahuje cukr a doporučuje se i veganům.
 • Může v ojedinělých případech vyvolat alergické reakce. Přípravek může způsobovat škrábání v krku, pálení v dutině ústní či svědění na pokožce.
  Pokud by se objevily nějaké alergické či jiné reakce, je třeba přestat s užíváním přípravku a poradit se o dalším postupu se svým lékařem nebo lékárníkem. Je třeba si přečíst příbalový leták před začátkem užívání výživového přípravku.

Hodnocení

Na internetu jsou dostupné i další rozličné zkušenosti a recenze od lidí v případě tohoto výživového přípravku.

Výhody a nevýhody

Výhody
 • Velmi kvalitní bio výživový přípravek
 • Kvalitní zdravý zelený přípravek
 • Pozitivní zkušenosti lidí
 • Množství příznivých účinků na tělo
 • Neobsahuje lepek, laktózu ani cukr
 • Vhodný pro vegany
Nevýhody
 • Nevhodný pro těhotné a kojící ženy
 • Může vyvolat alergické reakce jako bolest hlavy, nespavost, poruchy trávení a podobně.

Blendeu jsme si objednali přímo do redakce a natočili krátké ukázkové video. Ať se líbí.

Naše hodnocení

Je to i váš případ, že už delší dobu hledáte super potravinu, která by vám dodala energii, sílu, vitálnost a zároveň podpoří celkovou imunitu, zlepší i trávení, je bez cukru, lepku a co je důležité, půjde o přírodní potravinu bez lékařského předpisu ?

V takovém případě je bio produkt a doplněk stravy v jednom Blendea tím pravým výživovým přípravkem i pro vás.

Jako zelená superpotravina ve formě zeleného bio prášku, je vysoce ceněna nejen odborníky, lékaři, ale také mnoha lidmi, co sáhli po tomto produktu.

Osobně jsem zatím nezkusil tento výživový přípravek, ale musím říci, že mě při jeho hodnocení pozitivně překvapilo především silné 5 složkové složení přírodních látek, rostlinek a potravin.

Zelené zbarvení díky vysoké dávce chlorofylu je zárukou zdraví a pomoci celému tělu.

Spousta pozitivních internetových recenzí a reakcí od lidí mě nutí přemýšlet nad tím, proč bych zkusil i já tento unikátní přípravek.

Množství příznivých účinků od posílení imunity, zmíním například úprava činnosti trávicího traktu, podpora celkové očisty těla, úprava špatného cholesterolu v krvi, pomoc s pročištěním cévního systému, zvýšení výkonnosti díky snížení únavy a vyčerpanosti, zmírnění projevů kyselosti v žaludku až po prevenci tvorbou žaludečních vředů, mě ujišťuje v tom, že Blendea výživový přípravek má co nabídnout a může být skutečným pomocníkem všem v dnešním uspěchaném světě.

Tolik pozitiv, navíc přijatelná cena za 1 balení, které vydrží i na měsíc při 1 dávce denně, co víc dodat na úplný závěr?

Asi jen tolik, že takovýto unikátní výživový přípravek je důležité určitě vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud jste ho nezkusili zatím jako já, je nejvyšší čas sáhnout po něm a reálně ho zkusit, zda skutečně funguje tak, jak tvrdí výrobce. Já mám už v tom jasno, a co Vy?

blendea

Rozhodli jste se vyzkoušet Blendeu? Doporučujeme ji zakoupit přímo od výrobce. Zaručí vám to nejlepší cenu a předejdete tak různým napodobeninám

4.5/5 - (8 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.