DomůSportBojové sportyClash of the Stars - Program, zápasy a výsledky

Clash of the Stars – Program, zápasy a výsledky

Objevte svět neobvyklých zápasů a adrenalinu – Clash of the Stars! Tato kontroverzní organizace nás zavede do říše bizarních zápasů influencerů, kde souboje nejsou jen o výkonu, ale také o sledovanosti. Co vás čeká za branami tohoto neobvyklého ringu? Čtěte dál a prohlédněte si fascinující svět, který vás zaručeně šokuje.

Historie

Clash of the Stars (v překladu Souboj hvězd) je česko-polská organizace zabývající se bojovými sporty, s důrazem na MMA (Mixed Martial Arts), box, Muay Thai a podobné disciplíny. Organizace byla založena 10. června 2021 a má sídlo v Karviné, s hlavními představiteli Tomášem Linhem Le Syem a Jakubem Tyberiuszem Łabudekem. V tomto článku si představíme tuto zajímavou organizaci.

Zakladatelem Clash of the Stars je Tomáš Linh Le Sy, bývalý zápasník organizace Oktagon MMA.

Jeho výrazná účast v tematické reality-show Oktagon Výzva 3 přilákala pozornost a posloužila jako odrazový můstek pro vytvoření vlastní organizace.

Společnost byla založena s cílem přinést novou dimenzi do bojových sportů prostřednictvím zápasů influencerů. Úspěšně se jim podařilo přinést na trh MMA zápasy, které se liší od běžných zápasů. Výsledky každého ze zápasů jsou doslova nepředvídatelné!

Toto odvážné spojení různých person vytvořilo zajímavý koktejl bojových umění a online showbyznysu.

Čím se odlišuje od klasické organizace?

Clash of the Stars se věnuje především pořádání soubojů influencerů ale i profesionálů, kteří se setkávají na různých galavečerech, které moderuje Jakub Jíra.

Už na prvním galavečeři jsme viděli známé tváře, jako například českého bojovníka Lea Brichtu, který zápasil v bizarním souboji dvou proti dvěma spolu s boxerem Lukášem Fajkem.

Odvážné změny v pravidlech a neobvyklé kombinace bojovníků přilákaly pozornost fanoušků i kritiků.

Záznamy z těchto turnajů jsou dostupné na oficiálním webu společnosti prostřednictvím služby pay-per-view, čímž se zajišťuje finanční udržitelnost projektu.

Turnaje

Organizace postupně rozšířila svůj kalendář, připravujíc další galavečery s nekonvenčními zápasy.

Cena lístků se pohybuje v rozmezí od 399 Kč – 2 999 Kč. Vstupenky na turnaje můžete pořídit na portálech jako je ticketportal.cz. a ticketmaster.cz.

Mezi účastníky se objevují nejen profesionální bojovníci, ale také influenceři, tiktokeři, youtuberi a další známí osobnosti ze sociálních sítí.

  • Clash of the Stars 1 (22.01.2022)
  • Clash of the Stars: Round 2 (25.06.2022)
  • Clash of the Stars: Room 3 (29.10.2022)
  • Clash of the Stars: Episode IV (11.03.2023)
  • Clash of the Stars 5: The Champ is Here (10.06.2023)
  • Clash of the Stars 6: One Night in Bangkok (28.10.2023)
  • Clash of the Stars 7: Seven Sins (27.01.2024)
  • Clash of the Stars 8 (22.06.2024)

Sledování živě a PPV

Přestože žádná česká ani slovenská televize nepřenáší galavečery, organizace nabízí možnost sledovat je prostřednictvím placených přenosů pay-per-view na své oficiální stránce clashofthestars.tv.

Čerstvé sestřihy, záznamy a další obsah jsou také dostupné na sociálních médiích, jako jsou YouTube, Instagram, Facebook a TikTok.

Kontroverze

Přestože COTS získal velkou sledovanost a popularitu, čelí kritice od některých profesionálních MMA sportovců. Vyvolává kontroverze pro své bizarní zápasy influencerů, odchylky od sportovních hodnot, a kritiku od profesionálních bojovníků.

Hlavní důvod kritiky je ten, že tato organizace se nesoustředí na tradiční sportovní aspekty, ale na sledovanost a populárnost.

Mezi kritiky se nacházejí osobnosti jako trenér a rozhodčí Jakub Müller a zápasník Patrik Kincl, kteří upozorňují na ústup od klasických sportovních hodnot ve prospěch sledovanosti.

Výrazné postavy organizace

Jedním z nejvýraznějších účastníků COTS je Filip Grznar, profesionální kulturista a MMA zápasník.

Jeho účast v pěti z šesti galavečerů přilákala pozornost, zejména jeho zápas s youtuberem Alešem „Psychopatem“ Bejrem. Tento zápas v thajském boxu vyústil v kontroverzní situaci, přičemž Bejr vážně zranil rozhodčího.

Na sedmém turnaji se Bejr setkal s Jaromírem Soukupem, ale kvůli nerespektování pravidel boxu byl během zápasu diskvalifikován a prohrál. Tyto kontroverzní situace přidávají do soutěže nečekaný a vzrušující prvek.

Tipování na Clash of the Stars

Součástí zážitku Clash of the Stars se staly také sázky a tipování prostřednictvím sázkových kanceláří jako Fortuna, Tipsport, DOXXbet a jiné.

Zápasníci a fanoušci mohou vsadit na výsledky, ať už klasickým způsobem nebo využitím různých bonusů a free spinů nabízených sázkovými kancelářemi.

Závěr

Clash of the Stars vytvořil nový styl v bojových sportech, zdůrazňující zápasy influencerů. Navzdory kritice se organizace stala populární a přitahuje fanoušky různých věkových skupin. S jasným zaměřením na sledovanost a atraktivitu se zdá, že Clash of the Stars bude na bitevním sportovním poli zanechávat svůj výrazný otisk.

4.9/5 - (13 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.