DomůMagazínJsi MMA fanatik? Sleduj RFA, UFC a další (ZDARMA ONLINE)

Jsi MMA fanatik? Sleduj RFA, UFC a další (ZDARMA ONLINE)

oSvět MMA, zkratka pro Mixed Martial Arts, se stal nedílnou součástí sportovní kultury. Pro fanoušky MMA je to víc než jen sport, je to vášeň a oddanost. V tomto článku se ponoříme do fascinujícího světa MMA. Zaměříme se hlavně na prestižní organizace, jako jsou OKTAGON MMA, RFA a UFC. A co je ještě lepší, budeme mluvit o tom, jak můžete sledovat tyto vzrušující MMA zápasy ZDARMA ONLINE pomocí platformy Voyo.

 

Co je to MMA?

Mixed Martial Arts, známé jako MMA, je bojový sport, kde jsou sloučeny různé formy boje, včetně utkání, boxu, jiu-jitsu a dalších disciplín.

Tento dynamický a náročný sport si získává stále více fanoušků po celém světě.

mma fighter

OKTAGON MMA

OKTAGON MMA je jednou z nejvýraznějších organizací na Slovensku, která pravidelně připravuje vzrušující turnaje po celém světě.

Sledovat jejich kalendář turnajů pro rok 2024 je jedinečný zážitek pro všechny fanoušky bojových umění. V rámci aktuálního programu se turnaje uskutečňují na různých místech, včetně Slovenska, Česka, Anglie a Německa.

Sledujte vzrušující souboje, kde se střetávají nejlepší bojovníci v rámci této prestižní ligy, předvádějící své bojové umění v oktogonu.

Organizace má silné slovo ve světě bojových sportů. V poslední době nejednou sloužila jako startovací dráha pro mnohé bojovníky, kteří později přešli do UFC.

V nejbližším turnaji, Oktagon 52 v Newcastlu, se fanoušci mohou těšit na vzrušující souboj v bantamové váze mezi bojovníky Jonasem Magardem a Jackem Cartwrightem. Tento galavečer bude odvysílán na TV Tipsport, což představuje skvělou příležitost sledovat své oblíbené bojovníky v akci.

Tipsport Gamechanger

Organizace Oktagon se i v roce 2024 spojila s Tipsportem a vytvořili turnaj s názvem TIPSPORT GAMECHANGER 2, kde bojovníci soutěží o výhru 1 milion eur. Tento turnaj přidává nový rozměr do bojových sportů a přiláká pozornost fanoušků z celého světa.

Oktagon MMA je v současnosti největší organizací v Česku i na Slovensku v oblasti smíšených bojových sportů.

Její název odráží tvar klece, ve které se potýká, a připomíná geometrický tvar oktagonu. Od roku 2016 organizace pravidelně připravuje galavečery, které přilákaly pozornost fanoušků a staly se součástí bojového sportovního kalendáře.

Sledovat Oktagon lze prostřednictvím různých způsobů. Oktagon TV nabízí možnost sledovat turnaje live přes Pay-Per-View, kde si fanoušci mohou zakoupit přístup k kompletnímu turnaji a vychutnat si jej v pohodlí domova.

Oktagon je také dostupný na TV Tipsport, která zajišťuje live streamy a záznamy z turnajů. Oktagon získává na popularitě, což se odráží ve zvýšené pozornosti médií a příležitostech sledovat ty nejlepší bojovníky v akci.

Organizace FA

Následovník Oktagonu. Tato továrna na talentované bojovníky s názvem Real Fight Arena, zkráceně RFA, sloužila jako odrazový můstek pro mnohé bojovníky, kteří později přešli do prestižnějších organizací.

Například jako Leo Brichta, který z přešel z OKTAGORNU do RFA a aktuálně působí v KSW.

Sledujte jejich vzestup a sledujte talentované bojovníky na jejich cestě k velkým úspěchům ve světě MMA.

 

UFC – O level nad všemi

Ultimate Fighting Championship známé jako UFC, je nejprestižnější organizací na světě.

Sledujte největší bojovníky na planetě, kteří se potýkají v srdci boje v oktogonu UFC, aby určili, kdo je skutečný šampion.

Voyo.cz – Sledujte MMA ZÁPASY ONLINE

Pro fanoušky MMA, kteří chtějí být vždy ve střehu, existuje skvělá možnost sledovat své oblíbené zápasy online na platformě Voyo.cz.

Tato špičková online platforma vám umožňuje sledovat televizní obsah včetně živých přenosů populárních sportů na vašich oblíbených zařízeních.

Co je Voyo

VOYO kombinuje výhody televizního vysílání s flexibilitou online sledování.

Poskytuje vám přístup k nekonečnému množství zábavy na vysokém standardu. Můžete si vychutnat vaše oblíbené zápasy, kdykoli a kdekoli, a to vše na jedné platformě.

Otestujte Voyo ZDARMA

Pokud jste stále váhaví, můžete si vyzkoušet Voyo.cz zcela ZDARMA po dobu 7 dnů.

To vám dá dostatek času na přesvědčení se o kvalitě této služby.

Po skončení zkušebního období je aktuální měsíční cena jen 159 Kč, což je skvělá investice do nekonečné zábavy a adrenalinu zápasů.

Závěr

MMA je sport, který spojuje odvahu, techniku a sílu. Sledovat zápasy z organizací jako je OKTAGON MMA, RFA a UFC je pro MMA fanatiky jedinečným zážitkem. Dejte si pár piv a pozvěte kámoše domů. Večer s bojovými uměními je zábava pro všechny.

A díky Voyo.sk můžete tyto vzrušující momenty zažít pohodlně z pohodlí svého domova. Naplánujte si svoji 7 denní zkušební verzi právě během turnaje a využijte tak možnost otestovat tento zážitek.

Ať už jste novým fanouškem nebo dlouholetým fanouškem MMA, VOYO vám otevírá dveře do fascinujícího světa bojových umění. Nezmeškejte šanci sledovat nejlepší bojovníky v akci – zapněte Voyo.cz a ponořte se do světa MMA!

4.8/5 - (12 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.