DomůDoplňky stravySpalovače tukůLipo 6 Black od Nutrexu - O dvě úrovně účinnější spalování tuků...

Lipo 6 Black od Nutrexu – O dvě úrovně účinnější spalování tuků (recenze)

Lipo 6 Black je výživový doplněk pro spalování a odbourávání tukových buněk (podkožního tuku). Jedná se o novou verzi spalovače tuků Lipo 6 s vyšším počtem efektivních složek s dvojnásobným účinkem.

Je označován jako jeden z nejlepších výživových doplňků ve skupině přípravků na odbourávání podkožních tuků.

Z celosvětového měřidla se jedná o nejvíce prodávaný produkt v tomto segmentu výživových přípravků.

Co to je?


Lipo 6 Black je nový zkvalitněný výživový prostředek pro podporu odbourávání podkožních tuků (tukových buněk). Ve srovnání s jeho předchůdcem má Lipo 6 vyšší (dvojnásobně) silnější účinek.

 

Přípravek má formu tekutých kapslí, aby se znásobil celkový účinek. Ten je dán jeho pestrým složením, složen z 5-ti účinných látek.

Snad i proto se Lipo 6 řadí k nejvíce prodávaným přípravkům na odbourávání podkožních tuků.

Jedná se o přípravek bez nutnosti mít lékařský předpis k jeho koupi či vyzvednutí a řadí se v celkovém pojetí ke zcela bezpečným výživovým přípravkům i na našem trhu.

Účinky


 • Produkt svým složením zrychluje spalování (odbourávání) tuků
 • Má 2krát silnější účinky než jeho předchůdce (zejména díky dvojnásobné dávce thyroninu)
 • Má rychlý nástup účinku
 • Přípravek zvyšuje tělesnou teplotu k odbourávání podkožních tuků
 • Reguluje chuť k jídlu
 • Zlepšuje látkovou přeměnu
Náš TIP
Lipo 6 Black
Lipo 6 Black je nejkvalitnější spalovač tuku na trhu. Obsahuje všechny látky, které vaše tukové buňky nesnášejí!

Složení


Lipo 6 Black má pestré složení látek, které účinně pomáhají tělu rychle a efektivně se zbavovat podkožních tuků a tukových vláken pod kůží.

Vícenásobná složka účinných látek tvoří v přesně určených dávkách 1 produkt k odbourávání nepotřebných a škodlivých tuků.

Základ přípravku tvoří silná pětistupňová složka látek. V tomto směru má rozhodující význam právě látka thyronin, která je obsažena v přípravku až ve dvojnásobném množství (má dvojnásobně silnější účinek než dříve ve starém přípravku).

Produkt obsahuje také glycerin, který je další z důležitých složek.

Glycerin má význam v tom, že transformuje léčivou látku a její další složky z jednoho bodu do druhého. Tato látka zvyšuje účinek produktu a čím více jej má, tím lepší budou celkové výsledky při spalování tuků. Kromě glycerinu se v produktu nachází i voda, hypromelóza, titan a 3 druhy barviv (barvivo E129, barvivo E133 a barvivo E110).

Z tabulky nutričních hodnot pro produkt Lipo 6 Black v 1 dávce (tj. 3 kapsle) vybíráme následující složení s množstvím účinné látky: Theobroma Cacao (208,5 mg), Caffeine Anhydrous (200 mg), Camello Kutche (50 mg), Citrus Aurantiu (ovocná složka v množství 40 mg), Coleus Forskohlii (25 mg) a Piper Nigrum (ovocná složka v množství 5 mg).

Použití a dávkování Nutrex Lipo 6 Black 120 kaps


 • Výrobce vyzývá velmi striktně dodržovat pokyny pro dávkování a užívání pro silné účinky produktu, které jsou uvedeny na obalu
 • Doporučuje také užívat produkt v množství 1 až 3 kapsle ráno a 1 až 3 kapsle v odpoledních hodinách, nejpozději do 18:00 hodin odpoledne (v pozdějších večerních hodinách a těsně před spaním se nedoporučuje užívat produkt!)
 • Nedoporučuje se užívání přípravku v kombinaci se stravou – je třeba užít alespoň půl hodiny před konzumací jídla
 • Přípravek je také třeba užívat v určitých cyklech (1 cyklus užívání a 1 cyklus přestávky v užívání; nejlépe bude konzultovat jednotlivé cykly se svým trenérem, lékařem nebo se řídit pokyny výrobce)
 • Je dovoleno postupně zvyšovat dávku kapslí – maximální dávka během dne 6 kapslí!

Cena


Cena produktu Lipo 6 Black 120 kaps od výrobce Nutrex podle internetového porovnávání cen na serveru heureka.sk, se v době psaní této recenze (27.4.2023), pohybovala na úrovni od 710 Kč za 120 kapslí (tablet).

Upozornění


Výživový prostředek a potravina, která je určena pro ženy a muže pro zvláštní účel. Není vhodný pro děti a osoby mladší 21 let, ani pro těhotné či kojící ženy. Výrobce nedoporučuje překračovat maximální denní dávku.

Neužívat kofein, Synephrine z dalších zdrojů, ani z kávy, čaje, sody či jiných výživových doplňků a léků. Přípravek obsahuje kofein. Je důležité konzultovat s lékařem užívání produktu, zvláště pokud trpíte srdečně-cévními chorobami, zda máte problémy s játry, ledvinami a jiné zdravotní potíže a problémy.

Skladujte při pokojové teplotě do 25 stupňů Celsia, na tmavém a suchém místě, v dobře uzavřeném obalu a mimo dosah dětí. Spotřebujte do data vyznačeného na obalu přípravku.

Lipo 6 zkušenosti

Výhody a nevýhody


Výhody
 • Velice kvalitní a účinný spalovač tuků s rychlým nástupem účinku
 • Nový odbourávač tuků s novou recepturou
 • Forma tekutých kapslí pro účinnější vstřebávání se
 • Urychluje látkovou přeměnu
 • Reguluje chuť k jídlu
 • Dvojnásobně silnější obsah thyroninu, lepší a rychlejší spalování
Nevýhody
 • Vzácně může vyvolávat nežádoucí účinky (zvýšení tepu, bušení srdce)
 • Vysoký obsah kofeinu (třeba dávat pozor a omezit i pití kávy, čaje a užívání léků)
 • Vyšší cena
 • Přísně dodržovat pokyny výrobce při konzumaci a dávkování

Kdo by nechtěl v této době zhubnout do plavek? Není asi nikdo, kdo po tom alespoň jednou nezatoužil. Netřeba zůstat jen u snů, ale lze s tím už teď něco udělat.

I proto jsem přinesl recenzi na produkt z dílny Nutrex Lipo 6 Black ve formě 120. Tento přípravek na hubnutí a spalování tuků ve formě tekutých kapslí zaručuje lepší rozpuštění a následně lepší účinek v těle.

Podle informací od výrobce je vhodný jak pro ženy, tak pro muže, tedy pro všechny, kteří chtějí jednou provždy zatočit s kily navíc (alespoň tak tvrdí výrobce J).

Mé hodnocení


Osobní zkušenosti s tímto výživovým produktem nemám a i proto bylo zajímavé analyzovat alespoň některé recenze a zkušenosti lidí, které jsou volně dostupné na internetu.

Názory se tedy různí, tak jak to bývá zvykem.

Je však třeba podotknout, že u tohoto produktu jsem natrefil i na několik negativních zkušeností. Konstatováním zůstává, že i u výživového produktu Lipo 6 Black je to už jednou tak. Účinky se u někoho mohou projevit okamžitě či po čase, na někoho vůbec a kromě toho může vyvolat i zdravotní potíže.

I z tohoto důvodu doporučuji, informovat se před užíváním u svého lékaře na vhodnost tohoto produktu.

Na druhé straně, Nutrex je známá to firma ve světě výživových doplňků a dokazuje to i fakt, že Lipo 6 Black se dlouhodobě řadí k TOP produktům na spalování tuků ve světě.

Ať je to náhoda nebo ne, necháme k posouzení jiných, ale je třeba poznamenat, že doplňky stravy tohoto typu jsou neustále pod přísným dohledem, aby splňovaly přesně to, co mají a garantují.

Přeji vám spoustu síly a chutě udělat něco se svými „kily“ navíc a jestli to zkusíte is Lipo 6 nebo ne, je na vás. Jedno je však jisté už teď, že bez pravidelného pohybu a cvičení a jen za pomoci tablet budeme marně čekat výsledky v hubnutí.

Chcem to vyskúšať!
Lipo 6 Black
Skvělý spalovač tuku za super cenu? Přesně to je oblíbený Lipo 6 Black. Vyzkoušejte a určitě neprohloupíte.

4.5/5 - (6 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.