DomůVýživaDoplňky stravy(✅ RECENZE) Tribooster: pro zvýšení testosteronu

(✅ RECENZE) Tribooster: pro zvýšení testosteronu

V současnosti je Tribulus terrestris rostlinou číslo 1 na trhu doplňků výživy (nejen) pro sportovce. Dobyl svět silových sportů, zejména těch, které usilují o dokonalost. Doplněk výživy Tribooster Biotech USA byl vyvinut pro každého, pro koho je důležitý vysoce kvalitní a ultra koncentrovaný extrakt této rostliny.

Díky obsahu 2000 mg Tribulus terrestris na kapsli je určen především pro sportovce, kteří velmi tvrdě trénují v zájmu dosažení svých cílů v oblasti budování svalů. Zda opravdu přináší slibované výsledky, na to se dnes podíváme podrobněji.

Tribooster Biotech USA

 • obsahuje až 2000mg čistého Tribulus Terrestris/ tableta
 • mimořádně vysoké množství saponinu
 • zvyšuje úroveň testosteronu
 • poskytuje podporu při intenzivním úsilí o zvýšení svalové hmoty a síly
 • napomáhá rychlejšímu zotavení a regeneraci
 • přispívá k obnově hormonální rovnováhy
 • jako všechny produkty Biotech USA, obsahuje jen bezpečné a pečlivě vybrané složky

Co je Tribooster, resp. Tribulus Terrestris ?

Doplňky stravy s Tribulus terrestris samostatně, nebo v kombinaci s jinými látkami se prodávají jako takzvané „testosteron booster“, zejména pro sportovce. Mimo jiné působí jako podpora růstu síly a svalů (anabolické účinky), ale také zvýšení libida a potence a to vše zvýšením koncentrace testosteronu v těle.

Tribulus Terrestris je bohatý na množství různých rostlinných účinných látek, známých také jako sekundární rostlinné látky, které mají široké spektrum výhod. Tyto složky, jako jsou alkaloidy, steroidní saponiny, jako například furostanol a spirostanol, flavonoidy a steroidy, ovlivňují kardiovaskulární systém těla, imunitní systém a produkci hormonů.

V minulosti se spirostanol dioscin, který se v rostlině nachází, používal jako výchozí materiál pro výrobu steroidních hormonů.

Anabolický účinek Rostliny se připisuje steroidním saponinům

Tribulus si rychle získal pověst prekurzoru testosteronu, ale bez škodlivých vedlejších účinků.

Testosteron je životně důležitý hormon, neboť hraje v těle několik klíčových rolí, včetně stavby svalů a zvýšené síly.

Kdo by měl užívat Tribooster?

Díky množství účinných látek nacházejících se v Tribulusu přináší různé benefity pro lidské zdraví.

Předpokládá se, že TT zvyšuje hladinu testosteronu zvýšením aktivity androgenních receptorů (protein, který se váže na testosteron) v mozku. To způsobuje, že mozek uvolňuje více luteinizačního hormonu (LH). Na oplátku LH stimuluje produkci testosteronu ve varlatech, čímž se hladina testosteronu zvyšuje.

Tento hormon dokáže podpořit budování svalů a výkon v posilovně i mimo ni. Těhotné a kojící ženy by se však Tribulusu měly vyhýbat, protože může ovlivnit jejich hormonální rovnováhu.

Tribulus má účinek snižující hladinu cukru v krvi, takže lidé, kteří mají takové problémy, mohou z doplňku (v kombinaci se zdravým stravovacím plánem) profitovat. Je však důležité, abyste předem konzultovali se svým lékařem.

Tribooster – účinky

 • zvyšuje čistou svalovou hmotu
 • podporuje vývoj a definici svalů
 • zvyšuje svalovou sílu
 • přispívá k obnově optimální hormonální rovnováhy
 • stimuluje zvýšení sexuálního impulsu
 • zvyšuje produkci bílých krvinek, což zlepšuje imunitní systém.
 • zlepšuje produkci energie a oxidaci zvýšením počtu červených krvinek, pokud se konzumuje před tréninkem
Hledáte extrémně vysoké množství čistého testosteron boosteru?

Tribooster 2000 mg

– ultra koncentrovaný extrakt Tribulus terrestris s obsahem 95,2 % aktivních saponinů. Nabízí výjimečně vysoký obsah účinných látek, který je dvakrát vyšší než u běžných rostlinných doplňků výživy.

Neobsahuje steroidy!

Složení

Extrakt Tribulus terrestris (kotvičník zemní) – 2000 mg v jedné tabletě, stabilizátor (E460), protihrudkující látka (E341), stearan hořečnatý (E470/b), oxid křemičitý (E551), potahová vrstva (E1201).

Dávkování

 • 1 tabletu denně zapijte dostatečným množstvím tekutiny

Tento doplněk výživy není vhodný pro osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy.

Možné vedlejší účinky

Tribooster, resp. Tribulus terrestris je pravděpodobně bezpečný pro většinu lidí. Vedlejší účinky jsou obvykle mírné a méně časté, ale mohou zahrnovat bolest žaludku, křeče a průjem.

Od saponinů, které obsahuje, se neočekávají žádná rizika, protože množství v doplňcích stravy jsou příliš nízká. Pro škodlivé účinky jsou zapotřebí výrazně vyšší hladiny příjmu.

Není k dispozici dostatek spolehlivých informací, abychom věděli, zda je tribulus bezpečné užívat nepřetržitě, nebo jaké mohou být vedlejší účinky.

Cena

V době psaní této recenze se na největším srovnávacím portálu Heureka pohybovala cena 120 tabletového balení mezi 533 a 837,9 Kč a cena 60 tabletového balení mezi 342 až 519 Kč.

Rozdíly v ceně jsou u jednotlivých prodejců výrazné, přičemž poštovné se signifikantně neliší. Doporučujeme však nerozhodnout se okamžitě pro nejlevnější možnost. Ověřte si důvěryhodnost a spolehlivost obchodníka a přečtěte si jeho hodnocení a recenze.

Tribooster recenze

Recenze, které najdeme na portálu Heureka, jsou všechny bez výjimky pozitivní. Zákazníci vyzdvihují především vysoký obsah saponinů v přípravku, pozitivní vliv na rychlost regenerace po tréninku, usnadnění překonání příznaků andropauzy i příznivé působení na nárůst síly i libida, stejně jako poměr ceny a výkonu.

Zde jsou některé z nich:

tribooster recenze

Výhody a nevýhody

Výhody
 • nejvyšší obsah čistého extraktu Tribulus terrestris na trhu
 • ověřená značka
 • pozitivní zkušenosti ověřených uživatelů
 • vynikající poměr cena/výkon
 • dostupný v 60 a 120 tabletovém provedení
 • 100% přírodní a bezpečný
Nevýhody
 • výrazné rozdíly v ceně u jednotlivých obchodníků

Shrnutí na závěr

Tribooster od BioTech je doplněk klinicky bezpečný a bez zakázaných látek. Pomáhá tělu produkovat testosteron bez negativních vlivů na hormonální syntézu.

Doplněk doporučujeme pro zkušené sportovce, kteří již optimalizovali všechny oblasti svého tréninku a hledají další vzpruhu.

Chci to vyzkoušet

Tribooster 2000 mg

– ultra koncentrovaný extrakt Tribulus terrestris s obsahem 95,2 % aktivních saponinů. Nabízí výjimečně vysoký obsah účinných látek, který je dvakrát vyšší než u běžných rostlinných doplňků výživy.

Neobsahuje steroidy!

Zdroje informací:

5/5 - (30 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.