DomůMagazínHubnutíČaje na hubnutí - Přirozená podpora hubnutí (nejlepší cena)

Čaje na hubnutí – Přirozená podpora hubnutí (nejlepší cena)

Čaje na hubnutí představují skvělý a účinný doplněk stravy, který při pravidelném užívání vede k redukci hmotnosti a štíhlé linii. Stejně tak v tomto případě jsou však zdravá strava, pitný režim a pravidelný pohyb klíčové, přičemž čaj na hubnutí slouží pouze jako jejich podpora.

Kvalitní čaje na hubnutí urychluje energetický výdej, a to díky obsahu kofeinu, antioxidantů a dalších látek, které zvyšují krevní tlak a zrychlují srdeční činnost. Díky tomuto pak dokážou nakopnout váš zpomalený metabolismus.

Nejlepšího efektu u čajů na hubnutí dosáhnete tehdy, nebudete-li současně používat jiné povzbuzovače (kávu) a plně využijete energetický potenciál, který vám dodá čaj na hubnutí.

Více o tom, jak si vybrat kvalitní čaj na hubnutí se dozvíte v novém článku.

Nejlepší čaje na hubnutí

Výběr TOP čajů na hubnutí podle vašich recenzí

AMAZONAS Panenský čaj na hubnutí

AMAZONAS čaj na hubnutí je doplněk stravy, který má blahodárné účinky na ztrátu hmotnosti a formování postavy. Má unikátní složení, které sestává z 80% panenského čaje, dále listů perilly, jitrocelových listů a garcinii cambogia.

Abyste s AMAZONAS čajem na hubnutí dosáhli požadovaných výsledků, pijte jej 2krát denně, a to ráno nalačno a večer před spaním. Délka samotné odtučňovací kúry je 30 dní.

HERBEX ČAJ NA HUBNUTÍ

Herbex čaj na hubnutí je výrobek společnosti Herbex Czechia, který svým zákazníkům slibuje lehkou a štíhlou linii. Mezi jeho hlavní výhody patří tlumení chuti k jídlu a napomáhání látkové výměně v organismu.

Herbex čaj vás okouzlí svým účinným složením, které zahrnuje meduňku, heřmánek, mátu, šalvěj, kopřivu a lněná semínka. 1 sáček stačí nechat pravidelně vyluhovat 10 minut ve vroucí vodě, a viditelné účinky na sebe nenechají dlouho čekat.

Rovněž je vhodný jak pro vegany, tak i pro lidi s celiakií a intolerancí na laktózu.

LEROS Krásná a štíhlá jako proutek (dárkové balení)

Pokud hledáte dárkové balení účinných čajů na hubnutí, tak v tom případě je pro vás kolekce LEROS Krásná a štíhlá jako proutek tím správným řešením. Tento dárkový set obsahuje 3 druhy bylinných čajů po 20 nálevových sáčcích v balení, kterými jsou Leros Bylinkový detox, Leros Štíhlá linie a Leros Hladké pozadí.

Každé z těchto druhů obsahuje účinné bylinky na hubnutí, které mají blahodárné účinky na vaši hmotnost a štíhlou linii. Aby byl tento čaj na hubnutí nejúčinnější, pijte jej vlažný a čerstvý, přičemž poslední šálek vypijte maximálně 2 hodiny před spaním.

Flory´s Tukožrút limetka

Flory´s Tukožrút představuje exkluzivní černý čaj na hubnutí s příchutí limetky, který pomáhá spalovat tuky a vytvarovat tak ploché bříško. Jedná se o produkt vyrobený na Slovensku, který reprezentuje domácí kvalitu.

Hlavní výhodou čaje Flory´s je jeho účinné složení, které sestává z ibišku, senna a meduňky, které přispívají k normální funkci střevního systému. 1 až 2 sáčky zalijte 0,2 l vroucí vody a nechte vyluhovat 10 až 15 minut.

Agrokarpaty bylinný čaj na hubnutí

Agrokarpaty bylinný čaj na hubnutí je čistě přírodní produkt, který obsahuje kořen pampelišky, květ lípy, list břízy, šalvěj, semena lnu a jiné účinné byliny, které napomáhají k rychlejšímu a efektivnějšímu hubnutí a ztrátě hmotnosti.

Aby byl čaj co nejúčinnější, doporučuje se pít jej 3krát denně před jídlem. Stačí pravidelně zalít 1 sáček čaje Agrokarpaty 2 dcl vroucí vody, a viditelné účinky na vaši štíhlou linii nenechají na sebe dlouho čekat.

FIGURAN – Bylinná směs pro pěknou linii

Hledáte účinný čaj na hubnutí v zapamatovatelném balení? V tom případě je pro vás čaj na hubnutí FIGURAN tím správným řešením. Jedná se o účinnou bylinnou směs, která vám zaručí pěknou a štíhlou linii.

FIGURAN vás překvapí svým složením, protože obsahuje 3 hlavní složky čajů na hubnutí, kterými jsou meduňka, ibišek a senna. Všechny 3 byliny jsou účinnou zbraní v boji s kily navíc, a rovněž napomáhají k pravidelnému fungování střev a střevního systému.

Jak funguje čaj na hubnutí

Různé druhy čajů na hubnutí mají charakteristické vlastnosti, které pomáhají ke spalování tuků a redukci hmotnosti.

Čaj na hubnutí obsahuje typ flavonoidů zvané katechiny, které mohou zvýšit metabolismus a pomoci vašemu tělu rychleji rozložit tuky.

Rovněž kofein obsažený v mnoha čajích na hubnutí zvyšuje spotřebu energie, což způsobuje, že vaše tělo spálí více kalorií než obvykle.

Takový čaj také pomáhá i při udržení si štíhlé linie po redukci hmotnosti, a to tím, že zabrání zpomalení metabolismu, které je běžné po shození nadbytečných kilo.

Návod, jak si vybrat nejlepší čaj na hubnutí

Podle složení

Na trhu existuje několik druhů čajů na hubnutí, přičemž výběr záleží na vašich preferencích a očekáváních. Každý z těchto čajů se od sebe liší svým složením a sílou účinků.

Na výběr máte z čajů na hubnutí, jako například:

  • Zelený čaj
  • Matcha tea
  • Červený čaj (Pu-erh)
  • Oolong čaj
  • Bylinkové čaje

Porcovaný nebo sypaný

Porcované čaje na hubnutí mohou obsahovat zdraví škodlivé toxiny, které vznikají bělením buničiny při výrobě čajových sáčků. Rovněž sáčkové čaje bývají i uměle dobarvované a obsahují dochucovadla.

Naproti tomu kvalitní sypané čaje se nevyrábějí drcením čajových lístků, čímž se nezhodnocují, a rovněž se vyznačují i silnou a výraznou chutí.

Recenze od uživatelů

Pokud se neumíte rozhodnout, který čaj na hubnutí bude pro vás ten pravý, stačí si prohlédnout recenze od uživatelů na internetu, nebo si přečíst recenze jednotlivých čajů v testu spotřebitelů či na webových stránkách.

Cena

Čaje na hubnutí se pohybují v různých cenových kategoriích, přičemž samotná cena závisí na jeho kvalitě, způsobu zpracování a síle účinků.

Cenově dostupné čaje naleznete v obchodech a na internetu již od 35 do 118 kč, jde však o méně kvalitní čaje, často porcované čaje. Ty kvalitnější sypané čaje na hubnutí se pohybují v cenové kategorii od 237 až 475 kč.

 

Jaké známe druhy čajů na hubnutí

Čaj na hubnutí představuje skvělý doplněk výživy, který vám pomůže dosáhnout vytoužené štíhlé linie a redukce hmotnosti.

Jednotlivé čaje se od sebe primárně liší svým složením a nutriční hodnotou, proto mohou být některé čaje na hubnutí účinnější než ty ostatní.

Druhy čajů na hubnutí

Zelený čaj

Zelený čaj je patří mezi TOP čaje na hubnutí, přičemž jde o nejčastěji konzumovaný čaj, který má několik pozitivních účinků na naše zdraví. A to nejen na redukci hmotnosti.

Zelený čaj je skvělým pomocníkem při hubnutí, a to díky obsahu kofeinu a antioxidantů zvaných katechiny. Směs těchto užitečných látek má pozitivní vliv na produkci tepla v těle, urychluje látkovou výměnu a podporuje spalování tuků.

Abyste se zeleným čajem dosáhli co nejlepšího účinku, ideální je pít hned ráno.

Matcha tea

Matcha tea je tradiční japonský čaj, přičemž jde o 100% mletý zelený čaj. Tento čaj na hubnutí se nelouhuje, ale konzumují se přímo celé čajové listy, což čaji dodává mnohem vyšší koncentraci účinných látek.

Kromě toho, že má matcha tea pozitivní vliv na hubnutí, tak je také stejně nápomocný při:

  • podpoře imunitního systému,
  • snížení cholesterolu v krvi,
  • detoxikací organismu.

Červený čaj (Pu-erh)

Pu-erh je červený čaj pro hubnutí, který pochází z čínské provincie Yunnan. Ve světě je znám už téměř tisíc let, přičemž jeho poznávacím znamením jsou výrazná zemitá vůně a chuť.

Své pojmenování získal díky červené barvě výluhu, která je pro něj typická. Jeho hlavní výhodou je vysoký obsah polyfenolických sloučenin, díky nimž má silné antioxidační, antimikrobiální a protizánětlivé účinky.

Stejně tak co se týká redukce hmotnosti, tak jde o účinný čaj na hubnutí, který dokáže bez obtěžujících průjmů urychlit peristaltiku střev.

Oolong čaj

Oolong čaj je tvz. polozený čaj, který má původ v Číně. Jeho kvalita a cena se odvíjí od nadmořské výšky, ve které ho místní lidé sbírají, přičemž samotná chuť čaje závisí na jeho stupni oxidace (fermentace).

Oolong čaj je populární zejména ve světě, a to pro své blahodárné účinky na hubnutí a štíhlou linii. Jeho hlavní výhodou je při pravidelné konzumaci urychlení metabolismu, as tím spojené snazší spalování tuků.

Bylinkové čaje na hubnutí

Další alternativou čajů na hubnutí jsou čaje vyrobené z různých sušených rostlin. I v tomto případě platí, že sypané čaje jsou kvalitnější a účinnější, než ty v čajových sáčcích.

Například mátový čaj je nejen osvěžující, ale také pomáhá i se spalováním kalorií, odbourává chuť na sladké a zmírňuje nadýmání.

Naopak kopřivový a kontryhelný čaj pomáhá při odvodnění organismu, přičemž ostropestřec mariánský je zase spojován s detoxikací organismu a trávením.

Závěr

Čaj na hubnutí je skvělým pomocníkem při redukci hmotnosti, přičemž na výběr máte různé alternativy, jako např. zelený čaj, matcha tea, červený čaj, oolong čaj nebo různé bylinkové čaje na hubnutí.

Nejdůležitější je vybrat kvalitní čaj na hubnutí, přičemž sypané čaje představují účinnější alternativu než ty porcované. Užívejte čaj na hubnutí pravidelně, a dopomozte si tak k vytoužené štíhlé linii.

4.5/5 - (4 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.