DomůVýživaDoplňky stravyGiganabol - Jaké jsou zkušenosti? (recenze)

Giganabol – Jaké jsou zkušenosti? (recenze)

Chodíte do posilovny a chcete si co nejrychleji vybudovat svalovou hmotu? A navíc, ideálně přírodním a bezpečným způsobem? Giganabol vás ve vaší snaze podpoří.

Jedná se o vlajkovou loď portfolia Androrganics, který si svým unikátním složením získá i ty nejnáročnější uživatele – obsahuje beta-ekdysteron v kombinaci s kyselinou fosfatidovou, extrakty z kořene Maral, Schisandra chinensis a Rhodiola rosea, 5-methyl-7-methoxy-izo a astaxanthin.

Čistota jednotlivých složek přesahuje 99%, čímž se maximalizuje jeho účinek a zároveň jej to řadí mezi špičku ve své kategorii.

Giganabol- Androrganics

8 důvodů, proč je Giganabol špičkové anabolikum

 • Účinně působí na 4 mechanismy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr
 • Jedná se o 100% přírodní produkt – neobsahuje zakázané látky, je dokonale bezpečný.
 • Buduje svalovou hmotu.
 • Působí příznivě na výkonnost i sílu.
 • Napomáhá redukci tělesného tuku.
 • Urychluje syntézu bílkovin – proteosyntézu, při které se z aminokyselin tvoří bílkoviny (polypeptidy, proteiny).
 • Podporuje regeneraci po fyzické aktivitě.
 • Díky obsahu antioxidantu Astaxanthin redukuje oxidační stres.

Co je Giganabol?

Je to přírodní anabolikum, kterého svého účinku dosahuje díky aktivaci 4 silných mechanismů: IGF-1, systému mTOR, proteosyntézy, syntézy ATP a PCr.

Prášková forma, která se okamžitě vstřebává a proniká do těla, je 100% přírodní produkt a užívat jej mohou jak muži, tak ženy.

Unikátní složení a použité extrakty, jejichž čistota je více než 99%, maximalizují jeho potenci a anabolickou sílu.

Účinky

 • Výrazná podpora procesů anabolismu v těle
 • Podněcuje aktivitu růstového faktoru IGF-1, což má pozitivní vliv na růst svalů.
 • Podporuje funkci systému mTOR, který řídí buněčné procesy růstu a obnovy.
 • Zvyšuje schopnost organismu zpracovávat a integrovat proteiny
 • Napomáhá rozvoji rychlých a pomalých svalových vláken
 • Posiluje tvorbu ATP a kreatinu (PCr) pro energetickou podporu
 • Zvyšuje zásoby glykogenu ve svalech
 • Působí při spalování tuku v organismu
 • Zrychluje odstraňování kyseliny mléčné, čímž urychluje klidovou fázi
 • Pozitivně ovlivňuje retenci dusíku
 • Zabraňuje katabolickým procesům, které vedou k rozkladu svalů
 • Zvyšuje výkonnost a zlepšuje sportovní výkon
 • Redukuje únavu, zvyšuje náročnost tréninku
 • Podporuje obnovu těla po intenzivním zatížení
 • Udržuje svalovou hmotu a snižuje objem tuku
 • Redukuje negativní dopady nízkokalorické stravy na organismus
Hledáte 100% přírodní anabolikum?

Giganabol
100% přírodní produkt s jedinečným složením, které se zaměřuje na mechanismy těla, které dokáží podpořit růst svalové hmoty.

Giganabol – složení

Složení přípravku je nejen působivé, ale především prokazatelně účinné.

Beta-ekdysteron  – 1.000 mg

Beta Ecdysterone je přírodní fytochemická látka s vysokým potenciálem, extrahovaná z léčivé byliny Cyanotis Vaga a standardizovaná na 97 %.

Zajímavost: Beta Ecdysteron byl v bývalém v Sovětském svazu dokonce syntetizován pro elitní sportovce a podle některých zpráv i pro elitní vojáky (byl a je v oběhu i na Západě pod názvem „Mesobolin“ ). Ještě v roce 2022 byla cena za kilogram čistého produktu 20 000 dolarů.

Beta ekdysteron extrahovaný z rostlin má vyšší anabolickou sílu než synteticky vyrobený mezobolín

Podle současného stavu znalostí jsou ze všech ekdysteroidů pro sportovce zajímavé pouze beta ekdysteron a turkesteron, ačkoli při pokusech na zvířatech (na potkanech) byl turkesteron ještě anaboličtější než beta ekdysteron.

Jelikož však extrakty z beta ekdysteronu jsou dnes dostupné ve standardizované formě, tzn. j. na rozdíl od turkesteronových extraktů, mají fixní podíl beta ekdysteronu a navíc výsledky testů na potkanech nelze přímo přenést na lidi, považuje se beta ekdysteron za (alespoň v současnosti) nejvíce doporučený ekdysteroid, zatímco Turkesteron je stále v „testovacím“ stavu.

Kyselina fosfatidová (stimul mTOR) – 800 mg

Kyselina fosfatidová (také známá jako fosfatidylkyselina nebo fosfatidylserin) je fosfolipid, který hraje důležitou roli v organismu.

 • stimuluje mTOR (hlavní regulátor syntézy svalových bílkovin) což může mít pozitivní vliv na syntézu svalových bílkovin a růst svalové hmoty.
 • má významné výhody pro růst kosterního svalstva
 • může mít prospěšné účinky na zdraví srdce tím, že pomáhá udržovat rovnováhu lipidů v krvi
 • pozitivní vliv na kvalitu spánku a podporuje zdravý spánkový cyklus
 • zmírňuje úroveň stresu a zlepšuje adaptaci na stresové situace

Extrakt z kořene maralu (Leuzeja šuštivá) – 370 mg

Maralový kořen jako složka je znám svými adaptogenními vlastnostmi a přispívá k celkové pohodě. Je ideální pro ty, kdo chtějí přirozeně zvýšit svůj fyzický výkon.

Je známý svými anabolickými, antikatabolickými, detoxikačními a hepatoprotektivními účinky, pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu a glukózy. Příznivě působí na retenci dusíku, proteosyntézu, odstraňuje katabolické procesy, podporuje výkon, redukuje vyčerpání a stres, podporuje regeneraci.

Extrakt z Rhodiola Rosea (6% Rosavin, 4% Salidroside) – 350 mg

Rhodiola rosea, známá jako „zlatý kořen“ nebo „arktický kořen“ z horských částí Evropy a Asie, se již dlouho používá v euroasijské tradiční medicíně jako přírodní tonikum, označované jako „adaptogen“.

Rhodiola je velmi slibná možnost léčby mírné až středně těžké deprese a jako neuroprotektant pro řadu dalších stavů duševního zdraví. Redukuje vnímání únavy, což vám umožňuje cvičit déle a intenzivněji. Díky svému adaptogennímu působení pomáhá zmírnit vyčerpání a projevy stresu.

V organismu spouští anabolický stav, čímž se doplňuje s Leuzejí, takže jejich kombinace není náhodná a je pro anabolismus velmi důležitá.

Schizandra čínská

Schisandra Chinensis je císařovnou adaptogenů a po staletí se používá v tradiční čínské medicíně na podporu chi (energie, virality, mládí a síly).

Adaptogeny jsou pojmenovány podle jejich schopnosti pomoci lépe a rychleji se přizpůsobit aktuálnímu prostředí. Jinými slovy, pokud děláte kardio na spalování tuků, tuk roztaje rychleji. Budujete-li svaly, budou se budovat.

Metoxyizoflavon – 300 mg

Metoxyizoflavon patří do skupiny flavonoidů (izoflavonů). Na základě předběžného výzkumu na zvířatech se zdá, že má (anabolické) účinky na budování svalů a kostí bez vedlejších účinků pozorovaných u androgenních (mužských) hormonů nebo estrogenových (ženských) hormonů.

Methoxyizoflavon podporuje syntézu bílkovin a přináší živiny do svalů, zvyšuje množství svalové hmoty, zvyšuje vytrvalost, vitalitu a schopnost těla využívat kyslík.

6-keto-diosgenin – 155 mg

6-Keto-diosgenin je steroidní saponin, který se nachází v rostlinách, zejména v rostlinách z rodu Dioscorea, které jsou známé svými adaptogenními a fytoestrogenními vlastnostmi.

Může mít vliv na syntézu proteinů a může pomoci při budování svalové hmoty. Je často spojován se zlepšením výkonnosti při sportu. Pomáhá organizmu přizpůsobit se na stresové podmínky a zlepšit celkovou odolnost vůči stresu.

Astaxantin  – 10 mg

Oranžová barva mrkve? Růžová u plameňáka, lososa a krevet? Tyto barvy pocházejí právě z méně známého karotenoidu zvaného astaxanthin.

Astaxanthin je jedním z nejuniverzálnějších a nejcennějších karotenoidů v přírodě

Má pověst jedné z nejsilnějších antioxidačních živin. Antioxidační vlastnosti astaxantinu nabízejí určitý druh dominového efektu, neboť se předpokládá, že oxidační stres je jedním z hlavních viníků negativního vlivu na celkové zdraví a je dokonce ústředním hráčem při stárnutí samotném.

Oči, pokožka, srdce a imunitní systém potřebují ochranu před oxidačním stresem a astaxanthin dokáže pomoci ve všech případech.

Bioperin – 15 mg

Bioperin je patentovaný extrakt z piperinu, který tělo snadno absorbuje a nachází se v mnoha doplňcích. Piperin může pomoci zvýšit vstřebávání živin, stabilizovat hladinu cukru v krvi, bojovat proti růstu rakovinových buněk, snížit zánět a zvýšit funkci mozku.

Hledáte 100% přírodní anabolikum?

Giganabol
100% přírodní produkt s jedinečným složením, které se zaměřuje na mechanismy těla, které dokáží podpořit růst svalové hmoty.

Giganabol dávkování a užívání

Balení obsahuje 90 gramů prášku. Při maximálním doporučeném dávkování vydrží jedno balení 10 dní.

 • Užívejte 3 gramy denně ve 2-3 dávkách s odstupem 6 hodin po jídle obsahujícím více bílkovin. Ideální je prášek přimíchat do jídla, do proteinu nebo do ochucených BCAA.
  První dávku užijte po snídani, druhou cca 30 minut před tréninkem, v netréninkový den odpoledne. Třetí dávku užijte s večeří bohatou na bílkoviny.
  Po 4 týdnech užívání, doplněk 1 – 2 týdny vynechejte a cyklus poté zopakujte. Přípravek můžete užívat dlouhodobě, ale po 3 po sobě následujících cyklech se doporučuje delší přestávka alespoň 1-2 měsíce.
  Kontrolujte si příjem bílkovin a udržujte jej na úrovni 1,5 až 2 g na kg tělesné hmotnosti. Abyste z doplňku vytěžili maximum, kombinujte jej s kreatinem, proteinem a Tribandrolem.

Produkt je určen k urychlené spotřebě!

Cena

Cena doplňku výživy Giganabol byla v době psaní recenze na největším srovnávacím portálu Heureka 1 208,- Kč za 90 gramů rozpustného prášku.

Přípravek je dostupný ve více online fitness a sportovních prodejnách a hýbe se v rozmezí od 1208 do 1235 Kč. Cena jedné dávky vychází 39 Kč.

Jedno balení postačuje na 10, resp. při minimální doporučené dávce 15 dní.

Upozornění

Nevhodné pro osoby mladší 18 let. V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Neužívejte při poškození ledvin. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, poraďte se o užívání s lékařem.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Podívejme se nyní společně na zkušenosti zákazníků, kteří Giganabol už vyzkoušeli.

Výhody a nevýhody

Výhody
 • vysoké dávky beta-ekdysteronu a kyseliny fosfatidové
 • 100% přírodní produkt – neobsahuje zakázané látky
 • prášková forma s výbornou vstřebatelností
 • maximální množství každé složky
 • nejvyšší čistota použitých látek
 • velmi dobře rozpustný
Nevýhody
 • relativně vysoká cena
 • ne moc přátelský poměr cena/vydatnost balení

Shrnutí na závěr

Na trhu je řada doplňků, které slibují, že pomohou získat více svalové hmoty. Většina z nich nefunguje a znamená jen vyhozené peníze.

Doplněk výživy Giganabol je na rozdíl od nich prokazatelně účinný

Obsahuje 9 účinných látek, jejichž efektivita byla potvrzena. A přestože výzkum i zkušenosti říkají, že Giganabol má podobný anabolický účinek jako některé syntetické látky, nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a jeho užívání je bezpečné. Za nás – jasné doporučení!

Chci to vyzkoušet!

Giganabol
100% přírodní produkt s jedinečným složením, které se zaměřuje na mechanismy těla, které dokáží podpořit růst svalové hmoty.

Zdroje informací:

4.7/5 - (22 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.