DomůVýživaDoplňky stravyTribandrol (RECENZE) + zkušenosti

Tribandrol (RECENZE) + zkušenosti

Máte před očima svůj cíl: lepší výkon, více síly a rychlé vybudování vytrénovaných svalů. Tribandrol vám v jeho dosažení dokáže pomoci.

Více energie, lepší kvalita života, zvýšený výkon a dobře trénované svaly – testosteron hraje ve všech těchto faktorech klíčovou roli. Užíváním Tribandrolu, přírodního a legálního steroidu, dokážete bezpečně zvýšit jeho hladinu a rychle dosáhnout požadovaných výsledků.

Tribandrol – Androrganics

7 důvodů, proč vsadit na Tribandrol

 • jeho složka Tribulus Terrestris se považuje za nejsilnější přírodní testosteron
 • stimuluje výkonnost a sílu
 • příznivě působí na sexuální funkce – zvyšuje libido
 • pomáhá při spalování tuků
 • podporuje regeneraci po fyzické námaze
 • můžete ho užívat i když nejste sportovec
 • vhodný pro muže i ženy

Co je Tribandrol?

Tribandrol nabízí výsledky podobné výsledkům obvykle získaných z anabolických steroidů bez obav z nežádoucích vedlejších účinků. Je to v podstatě doplněk výživy, který funguje jako steroid.

Steroid je biologicky aktivní organická sloučenina kondenzovaných atomů uhlíku, uspořádaných ve specifické konfiguraci

Steroidy mají dvě hlavní biologické funkce: jako důležité složky buněčných membrán, schopné měnit jejich tekutost a jako signální molekuly, běžně známé jako hormony. Zahrnují pohlavní hormony (jako je testosteron, dihydrotestosteron, estradiol, progesteron) a hormony nadledvinek (kortizol, aldosteron).

Tělo přirozeně produkuje steroidy, jako je již zmiňovaný testosteron, k budování svalové tkáně a další důležité fyzické procesy.

Často posloucháme o steroidech v souvislosti s anabolickými steroidy, které se používají nesprávně a nelegálně ke zvýšení svalové hmoty nebo sportovní energie, a ignorujeme, že existují přírodní látky, které pomohou dosáhnout cílů v oblasti fitness bez vedlejších účinků lékové terapie.

Steroidy definované jako „přírodní“ se obvykle vztahují na sloučeniny nacházející se v rostlinách, bylinkách a jiných čistě přírodních nebo rostlinných zdrojích, které napodobují lidské hormony nebo přímo napodobují steroidy.

Účinky

 • Výrazně stimuluje produkci testosteronu u mužů.
 • U žen signifikantně ovlivňuje hladiny estrogenu a folikuly stimulujícího hormonu.
 • Podporuje sílu a nárůst svalové hmoty.
 • Optimalizuje procesy proteosyntézy.
 • Podporuje uvolňování oxidu dusnatého v organismu.
 • Stimuluje vytrvalost a chuť cvičit.
 • Přispívá ke zlepšení sexuálních funkcí.
 • Urychluje regeneraci organismu po fyzické aktivitě.
 • Podporuje celkovou výkonnost organismu.
 • Není primárně určen pro bodybuildery, jeho benefity zúročí všichni sportovci.
 • Pro nesportovce je vhodný jako stimulant sexuálního zdraví.
 • Příznivě ovlivňuje zdraví prostaty.
 • Přispívá k udržení správné hladiny cholesterolu.
 • Může přispět ke zmírnění problémů spojených s menopauzou u žen.
 • Bez vedlejších účinků.
 • Není považován za doping.
Hledáte 100% přírodní steroid?

Tribandrol
Pro přirozené zvýšení hladiny testosteronu as tím spojené příznivé změny nejen v oblasti fitness.

Tribandrol – složení

Tribandrol tvoří následující složky: purifikovaný extrakt Tribulus terrestris standardizovaný na protodioscin, citrát zinečnatý, bioperine®, L-selenomethionin, kolekalciferol (vitamin D3).

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris je plodonosná rostlina, která je pokryta ostrými ostny a žlutými květy. Lidé po staletí používali listy, kořen a plody rostliny Tribulus (člen čeledi Zygophyllaceae) jako součást ajurvedy a tradiční čínské medicíny.

Informace nepodstatná pro dnešní téma – Tribulus se ve středověku používal jako zbraň. Házeli ho před koně, aby jim zabránili v pokroku.

Tribulus je v současnosti nejvíce studovanou léčivou rostlinou a nejvíce volně prodávaným testosteronovým produktem. Používá se jako alternativa k užívání androgenních anabolických steroidů. Rostlině se připisují ergogenní vlastnosti, zvyšuje hladinu testosteronu a stimuluje svalovou hypertrofii.

Tribulus dokáže podpořit budování svalové hmoty a využívá k tomu několik mechanismů. Z nich nejdůležitějším je zvýšená produkce testosteronu. Je to také nejoblíbenější benefit Tribulus Terrestris. Vyšší hladiny testosteronu jsou způsobeny zvýšenou koncentrací luteinizačního hormonu.

Doplňky stravy s Tribulus terrestris samostatně nebo v kombinaci s jinými látkami se prodávají jako takzvané „posilovače testosteronu“, zejména pro sportovce. Mimo jiné jsou určeny k podpoře růstu síly a svalů (anabolické účinky), ale také zvýšení libida a potence.

Anabolický účinek se připisuje steroidním saponinům zejména protodioscinu.

Protodioscin

Rostlina obsahuje různé saponiny, včetně: steroidních saponinů furostanolu (protodioscin) a spirostanolu.

Saponiny jsou sekundární rostlinné látky. Obsahuje je 75% všech druhů rostlin, proto jsou velmi rozšířené. Některé saponiny mohou působit fungicidně, tedy hubit plísně nebo snižovat cholesterol.

V minulosti se protodioscin, který se nachází také v Tribulus terrestris, používal jako výchozí materiál pro výrobu steroidních hormonů.

Saponiny se obtížně analyzují a kvantitativně stanovují. Množství a složení saponinů obsažených v Tribulus terrestris se značně liší. Závisí na geografickém původu, části rostliny a růstové fázi rostliny.

Při porovnávání rostlin různého původu nejnižší koncentrace protodioscinu obsahují rostliny z Indie a Vietnamu. Vyšší hodnoty lze nalézt u rostlin z jižní Evropy. Plody je obvykle obsahují méně než listy.

Zinek

K regeneraci mikrotrhlin, které se mohou vyskytnout v důsledku namáhavého workoutu, aktivní sportovci obvykle vyžadují vyšší množství většiny vitamínů a minerálů – včetně zinku – než lidé se sedavým zaměstnáním.

Zinek je nezbytný pro udržení silného imunitního systému. Pro sportovce je to obzvláště důležité, protože virová infekce nebo jiného onemocnění může člověka přimět vynechat cenný čas na cvičení.

Nedostatek zinku je problematický i proto, že plazmatický testosteron je částečně regulován zinkem. Proto nedostatek zinku může nepříznivě ovlivnit tento hormon, což způsobí negativně svalovou hmotu a sílu.

Selen

Nedostatek selenu je spojen s různými formami onemocnění srdce a kosterního svalstva a ukázalo se, že suplementace selenem chrání před vznikem těchto poruch. Selen je začleněn jako selenocystein do několika enzymů, které hrají rozhodující roli v oxidačně-redukční homeostáze.

Selen účinně povzbuzuje tělo k produkci hormonů, které podporují růst svalů a také snižují množství stresu v těle. Suplementace selenu je obzvláště důležitá pro ty, kteří jsou na ketogenní dietě: obecně s vysokým obsahem tuku, s dostatečným množstvím bílkovin a nízkým obsahem sacharidů.

Vitamín D3

Teoreticky si dokážeme vyrobit veškerý vitamín D, který potřebujeme. Ve skutečnosti však ne.

Přibližně polovina lidí trpí chronickou DEPRIVACÍ vitamínu D

Jedná se o vitamín rozpustný v tucích, který má několik důležitých funkcí. Snad nejdůležitějšími úkoly jsou regulace absorpce vápníku a fosforu a usnadnění normální funkce imunitního systému.

Existuje však rostoucí počet důkazů, které naznačují, že hraje významnou roli i v jiných oblastech těla včetně svalů a kostí.

Tým vědců z Virginia Commonwealth University zjistil, že hladiny vitamínu D jsou spojeny s kardiorespirační kondicí.

Staneme se mistry světa v aerobiku, budeme-li se každý den opalovat a jíst hodně ryb? Určitě ne.

Avšak kardiorespirační zdatnost, schopnost srdce a plic zásobovat svaly kyslíkem během workoutu, je vítáno proxy pro fyzické cvičení.

Bioperine®

BioPerine je patentovaný piperinový extrakt, který obsahuje nejméně 95% piperinu ve formě, kterou tělo dobře absorbuje. Nachází se v mnoha doplňcích, buď samostatně nebo spolu s jinými složkami, jako je kurkuma.

Jeho úkolem je zvýšit absorpci živin a prospěšných rostlinných sloučenin obsažených v doplňcích výživy.

Hledáte 100% přírodní steroid?

Tribandrol
Pro přirozené zvýšení hladiny testosteronu as tím spojené příznivé změny nejen v oblasti fitness.

Tribulus Terrestris dávkování

Jelikož dlouhodobé užívání Tribulusu ještě nebylo přezkoumáno, důrazně se doporučuje, aby se užívání této bylinky cyklovalo. Výhody Tribulusu jako adaptogenu jsou nejvýraznější, když jsou nejvíce zapotřebí.

Působí na stabilizaci systému nadledvinek a vyrovnávání hormonů – jakmile jsou na stabilní úrovni, může se zdát, že výhody se ustálí. Zdravý rozum tedy naznačuje, že Tribulus užívejte během tréninkové fáze a přerušte cyklus během období zotavení.

Maximální doporučená denní dávka se v jednotlivých zemích liší. V Česku byla stanovena na 750 mg – 1 zarovnaná odměrka, která je součástí balení.

Zkušenosti uživatelů Tribandrolu však stanovují účinnou denní dávku jako jednu plnou odměrku 2-3x denně, což znamená 2 – 3g.

Denní dávka by měla být ideálně rozdělena tak, že 2/3 denní dávky užijte přibližně hodinu před tréninkem a zbývající 1/3 po tréninku.

Cena

Cena balení Tribandrol 90 g byla v době psaní této recenze na srovnávacím portálu Heureka 1035 a 1058 Kč, přičemž většina prodejen jej nabízí za vyšší cenu. Jeden e-shop ho nabízí za 1035 Kč, rozdíl však vyrovnáte na poštovném.

Pokud budete užívat přípravek na základě doporučení Úřadu veřejného zdravotnictví – t.j. 750 mg denně – balení vám vystačí na 120 dávek, přičemž cena jedné dávky vychází na 8,60 Kč.

Když budete Tribandrol užívat na základě zkušeností uživatelů – tedy 2 – 3 gr denně, balení vám vystačí na 45 – 30 dní.

Upozornění

Tribandrol se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, protože může poškodit plod a nejsou dostatečné informace o jeho bezpečnosti v tomto období. Je také kontraindikován u diabetiků, protože může ovlivnit hladinu cukru v krvi a interferovat s léky.

Kromě toho doporučujeme vyhnout se jeho konzumaci nejméně dva týdny před plánovanou operací, neboť může ovlivnit krevní tlak během a po operaci.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Tribandrol získal na portálu Heureka 91% doporučení z 18 recenzí. 2 negativní recenze vytýkaly produktu vysokou cenu a nedostatečný účinek na zvýšení libida.

Podívejme se také společně na některé z recenzí:

Výhody a nevýhody

Výhody
 • bulharský tribulus standardizovaný na protodioscin
 • 100% přírodní produkt
 • prášková forma s vynikající vstřebatelností
 • účinky potvrzené uživateli
 • vhodný pro muže, ženy i nesportovce
Nevýhody
 • relativně vysoká cena
 • poměr cena/výkon při ověřeném účinném dávkování

Shrnutí na závěr

Doplněk výživy Tribandrol, kromě zkušenostmi potvrzené účinnosti, je také bezpečný a nezpůsobuje významné vedlejší účinky. Navíc je obohacen stopovými prvky a vitamínem D3, které dále přidávají na jeho hodnotě. Od nás získává jednoznačné doporučení.

Pro dosažení synergického efektu můžete tento doplněk kombinovat také s jinými doplňky. Maximalizujete tím výsledky v oblasti libida, síly, vytrvalosti, snížení stresu a úzkosti a zlepšení fyzického výkonu. Takovými doplňky mohou být například maca, ženšen, ashwagandha, rhodiola, guarana nebo spirulina.

Chcem to vyskúšať

Tribandrol
Pro přirozené zvýšení hladiny testosteronu as tím spojené příznivé změny nejen v oblasti fitness.

Zdroje informací:

4.9/5 - (26 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.