DomůMagazínFitness007 - Hodnocení obchodu + slevový kód

Fitness007 – Hodnocení obchodu + slevový kód

Fitness007 je společnost, která působí v odvětví Zdraví, wellness a fitness. Sídlo společnosti je v Praze v České republice a její e-shop je pravděpodobně všem nadšencům fitness a zdravého životního stylu dobře znám. Fitness007 je jedním z největších a současně nejstarších českých e-shopů, který nabízí více než 5000 produktů z oblasti fitness a zdravé výživy.

 

Nabídka e-shopu Fitness007

Nabídka online prodejny je rozdělena do šesti hlavních kategorií:

Akce měsíce

Sportovní výživa

Zdravá strava

Fitness oblečení

Fitness doplňky

Top 30

Akce měsíce

Do této kategorie jsou zařazeny výrobky naleznete produkty s výraznými procentuálními slevami (v některých případech jde až o téměř 40%). V této kategorii naleznete také produkty s blížícím se datem minimální trvanlivosti. V každém případě šetříte peníze, aniž by to šlo na úkor kvality.

 

Sportovní výživa v e-shopu Fitness007

Toto je oblíbená kategorie sportovců, kteří pracují na budování svalové hmoty a zdokonalování výkonu a síly. Do této skupiny výrobků patří:

 • aminokyseliny
 • proteiny
 • anabolizéry
 • kreatin
 • NO doplňky
 • spalovače tuků
 • kloubní výživa

 

Aminokyseliny

Aminokyseliny jsou stavebními kameny proteinů. Proteiny jsou dlouhé řetězce aminokyselin. Tělo má tisíce různých bílkovin, z nichž každá má důležitou roli. Každý protein má svoji vlastní sekvenci aminokyselin. Sekvence způsobuje, že protein má různé tvary a má různé funkce v těle.

Aminokyseliny si můžete představit jako písmena abecedy. Když písmena zkombinujete různými způsoby, vytvoříte různá slova. Totéž platí pro aminokyseliny – když je zkombinujete různými způsoby, získáte různé bílkoviny.

Aminokyseliny stimulují syntézu proteinů, zvyšují energii a redukují únavu.

 

Proteiny

Proteiny jsou tahouny těla. Tvoří asi 42 % suché hmotnosti těla. Proteinový kolagen – který drží kůži, šlachy, svaly a kosti pohromadě – tvoří asi čtvrtinu celkového množství bílkovin v těle.

Podobně jako aminokyseliny, i proteiny jsou základními stavebními kameny, ale svalů. Podporují jejich růst a regeneraci.

Anabolizéry a NO doplňky

Anabolizéry jsou produkty, které imitují účinky anabolických steroidů (hormonů) na zvýšení svalové hmoty a síly. NO doplňky jsou produkty, stimulující produkci oxidu dusnatého v těle, což vede k lepšímu prokrvení svalů.

Kreatin

Kreatin pomáhá svalům produkovat energii při zvedání těžkých břemen nebo při cvičení s vysokou intenzitou. Sportovci často užívají kreatinové doplňky ke zvýšení síly a zlepšení výkonu, ale mohou z něho profitovat i starší dospělí a vegetariáni.

Spalovače tuku

Spalovače tuků zvyšují termogenezi, která je také známá jako termogenika. Metabolismus je proces, při kterém tělo přeměňuje potravu na energii. Termogeneze funguje trochu jinak – tělo spaluje kalorie na výrobu tepla, o kterém se předpokládá, že pak podporuje hubnutí.

Kloubní výživa

Doplňky pro zdraví kloubů mohou pomoci zvýšit rozsah pohybu, snížit bolest při artritidě, pomoci při zotavování po zranění a udržovat celkové zdraví kloubů.

Zdravá strava v nabídce Fitness007

V této kategorii naleznete produkty, které díky svému složení podporují celkové zdraví a imunitu. Naleznete zde:

 • ořechová másla a ořechy
 • superpotraviny
 • přísady na vaření a pečení, sladidla a dochucovadla
 • hotová jídla
 • kaše, pudinky, müsli, vločky, mouky
 • sušené ovoce a sušené maso

Mezi nejoblíbenější produkty z kategorie zdravé potraviny patří:

 • CZECH VIRUS SUPER GREENS PRO V2.0
 • SMARTFUEL KEŠU KRÉM 1000G

CZECH VIRUS SUPER GREENS PRO V2.0

Unikátní složení, které je tvořeno patentovanou směsí zelených superpotravin, antioxidantů, hub a trávicích enzymů, vyrobenou v České republice, je vyvinuto pro podporu tvorby svalové hmoty, trávení a energie.

Super Greens Pro je dostupný ve dvou verzích příchutí – lesní ovoce a jablečný fresh. Výrobek má vynikající hodnocení a recenze. Stačí se jen rozhodnout, která příchuť bude vaší oblíbenou.

SMARTFUEL KEŠU KRÉM 1000G

Jedná se o 100% přírodní produkt, bez jakýchkoli přidaných látek, vhodný i pro vegany a lidi alergické na lepek. Bez přidaného cukru.

Mimořádně jemný krém z horkým vzduchem pražených kešu oříšků. Je bohatým zdrojem rostlinných proteinů, vitamínů, minerálů, vlákniny i nenasycených tuků.

Krém je vhodný do jakýchkoli dezertů, pečených i nepečených, smoothies, nebo jen tak – když nás přepadne chuť „na něco sladkého“.

Fitness oblečení v nabídce e-shopu Fitness007

Proč je fitness oblečení důležité? Vhodné oblečení snižuje riziko zranění.

Kompresní oblečení zvyšuje průtok krve do srdce a dodává tak potřebný kyslík do pracujících svalů. V důsledku toho snižuje únavu a bolestivost řízením akumulace kyseliny mléčné.

Se správným oblečením přichází cvičení bez námahy. A Fitness007 to ví.

Na stránkách e-shopu naleznete nejen široký výběr pánského a dámského sportovního oblečení, ale také obuvi, batohů a tašek.

Fitness doplňky v nabídce e-shopu Fitness007

Správné příslušenství může váš workout výrazně zefektivnit. Ať už chcete snížit riziko určitých zranění, nebo přidat větší odpor jednotlivým cvičením, Fitness007 nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste posunuli svůj kondiční trénink na vyšší úroveň.

V nabídce fitness doplňků naleznete:

 • cvičební pomůcky
 • šejkry, barely a láhve na pití
 • rukavice, trhačky, háky, gripy, pásky
 • posilovací stroje a činky
 • smart doplňky
 • dárkové poukazy a boxy

Tip na produkt

POWER SYSTEM ZÁVĚSNÝ SYSTÉM PSX PS-4020 POWER TRAINING SET

Závěsný posilovací systém je víceúčelový posilovač, který funguje na principu posilování s vlastní váhou. Díky možnosti uchycení systému je možné jej využít pro domácí cvičení.

 

TOP 30

V této kategorii naleznete 30 nejprodávanějších a nejoblíbenějších produktů z nabídky e-shopu. Jedná se o výrobky vysoké kvality, které plní co slibují a jsou v kruhu zákazníků mimořádně oblíbené a skvěle hodnocené.

 

Hodnocení e-shopu Fitness007

Registrace

Není nutná, ale v každém případě užitečná.

Mnoho odborníků na online marketing odrazuje od registrace uživatelů na stránkách elektronického obchodu. Tvrdí, že požadavek, aby se kupující zaregistrovali, odrazuje potenciální zákazníky od jakéhokoli nákupu a proto vede k opuštění košíku a ztrátě zisku.

Fitness007 se nenechal odradit a registrací v e-shopu automaticky získáváte následující bonusy:

 • 3% slevu na celý sortiment
 • odpadává nutnost vyplňovat osobní údaje – rychlejší objednávání
 • dárky k objednávce
 • tracking balíčku

Slevové kupóny a výprodeje

Slevy a kupony jsou oblíbenými nástroji obchodníků na podporu prodeje a Fitness007 není výjimkou. A bylo by jejich škoda nevyužít.

Informace o aktuálních slevových kupónech naleznete na sociálních sítích e-shopu, kde je víte zároveň i získat. Stejně jako na téměř všech českých slevových portálech.

Navíc e-shop, kromě slevových kupónů a zvýhodněné nabídky Akce měsíce, poskytuje i třetí možnost výhodného nákupu v sekci Výprodej, kde naleznete zlevněné produkty za mimořádně výhodné ceny.

Aktuálně ve výprodeji

K datu publikace článku naleznete v e-shopu mezi jinými i následující, vůbec ne malé slevy:

 • MyProtein Advanced Weight Gainer 2600 g – sleva 30,03 %
 • Puhdistamo Rice Protein 600 g – sleva 30,06 %
 • Purasana Vegan Protein Mix 400 g – sleva 31,79%
 • Šufan čokoláda 500 g – sleva 75,88%

 

Možnosti platby, vrácení zboží a reklamace

Pokud jde o způsob platby, k dispozici jsou následující možnosti:

 • platba kartou online
 • platba GoPayV3 – pro klienty vybraných bank
 • platba převodem

U kurýrů GLS lze platit kartou při převzetí balíku.

Výměna nebo vrácení zboží jsou možné do 14 dnů, záruka je zákonných 24 měsíců a řídí se podmínkami platných právních norem. Jako bonus na sortiment doplňků výživy a potravin nabízí e-shop záruku po celou dobu jejich trvanlivosti.

Způsob a cena dopravy

Při nákupu v e-shopu Fitness007 můžete využít služeb Packety nebo GLS. Packeta nabízí výhodnější cenu – 75 Kč, zatímco u GLS vás doručení bude stát 110 Kč.

Při hodnotě nákupu nad 1695 Kč je u obou dopravců doprava zdarma.

Hodnocení e-shopu zákazníky

Eshop Fitness007 je jedním z skvěle hodnocených fitness e-shopů nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Na různých platformách má stovky pozitivních recenzí, které oceňují velký sortiment produktů, výběr světových značek, rychlost dodání, zákaznický servis i akční nabídky i možnost získat slevové kódy.

Zde jsou některé příklady hodnocení z ověřeného a největšího slovenského srovnávacího portálu Heureka, kde e-shop získal 98% doporučení:

Shrnutí 

Vášnivým nadšencům fitness a aktivního životního stylu určitě nebylo třeba e-shop Fitness007 představovat. Zaručeně ho znají.

Ale pro ty, kteří s ním ještě zkušenosti nemají, v kostce shrneme proč zde doporučujeme nakupovat:

 • obrovský sortiment kvalitních produktů nejznámějších značek na trhu
 • rychlé doručení
 • mimořádně dobrá reputace v kruhu zákazníků na různých platformách
 • stálé akce, výprodeje a slevy
4.9/5 - (23 votes)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.