DomůVýživaDoplňky stravy(RECENZE) N1 Pre Workout Nutrend: kvalitní předtréninovka

(RECENZE) N1 Pre Workout Nutrend: kvalitní předtréninovka

N1 Pre-Workout je profesionální přípravek ke stimulaci těla před fyzickou aktivitou, vytvořený v souladu s předpisy evropské legislativy.

Výrobce tvrdí, že obsahuje odborníky uznávané nejúčinnější látky k zajištění maximálního efektu „napumpování svalů“ a posouvání hranic fyzického výkonu. Je to opravdu tak? Zkusme to zjistit.

N1 Pre-Workout Nutrend

 • silně stimulující předtréninovka
 • obsahuje potentní rostlinné extrakty
 • instantní forma
 • bez cukru
 • vhodný pro sportovce všech kategorií
 • 6 různých příchutí
 • různé typy balení

N1 Pre Workout – charakteristika

Nová předtréninovka N1 je vhodná jak pro silový trénink, tak pro vytrvalostní výkony a dodává energii a sílu na celé období fyzické aktivity.

Doplněk je navržen tak, aby zvýšil energetickou hladinu před jakoukoli aktivitou, kterou vykonáváte a zlepšil sílu, soustředění a koncentraci. Dodává se v 6 příjemných příchutích – Red Orange, Tropical Candy, Blue Raspberry, Grapefruitu, Blackcurrant a Magical Citrus.

N1 Pre Workout – Složení

Nutrend N1 Pre-workout obsahuje celkem 14 účinných ingrediencí a nabízí vše, co by kvalitní předtréninovka nabízet měla, ačkoli některé by mohly být koncentrovanější, aby byly maximálně prospěšné pro daný účel.

Vitamín C 

Kromě množství benefitů, které dobře známe, může pomoci chránit varlata před oxidačním stresem a tím zachovat hladinu testosteronu.

Sodík

Esenciální minerál, jeho konzumace je klíčová pro zdraví. Nicméně, běžně konzumujeme dvojnásobek doporučeného denního příjmu prostřednictvím nadměrně přesolených potravin.

Kofein

Stimuluje centrální nervový systém (CNS), srdce, svaly a centra, která kontrolují krevní tlak a dává extra boost. Bezvodý kofein je nejčistší forma kofeinu.

Arginin-alfa-ketoglutarát (AAKG)

Pomáhá tělu vytvářet více oxidu dusnatého – látky, která pomáhá rozšiřovat krevní cévy. To zvyšuje průtok krve bez zvýšení krevního tlaku. Teoreticky umožňuje, aby se do svalů dostalo více živin a rychleji odstraňuje zplodiny metabolismu během cvičení.

Beta-alanin

Suplementace této neesenciální aminokyseliny napomáhá produkci karnosinu. Je to sloučenina, která hraje roli při svalové vytrvalosti při vysoce intenzivním cvičení.

L-Citrulin

Používá se jako doplněk sportovního výkonu a kardiovaskulárního zdraví. Suplementace L-Citrulinem vede ke snížení únavy a zlepšení vytrvalosti při aerobním i anaerobním dlouhotrvajícím cvičení. Zvyšuje produkci oxidu dusnatého v těle.

Oxid dusnatý pomáhá tepnám relaxovat a pracovat lépe, což zlepšuje průtok krve v celém těle. Suplementace může pomoci snížit krevní tlak u lidí s prohypertenzí. Zde by se žádalo vyšší množství – doplněk obsahuje 2250mg citrulinu, pro zvýšení sportovního výkonu můžete užít až 6 000 – 8 000 mg.

Vitamíny B3, B1, B6 

Vitamin B6 pomáhá hladinám testosteronu stimulací receptorů androgenu (steroidní hormon, který působí jako prekurzor testosteronu). Vyšší množství niacinu může zlepšit hladinu cholesterolu a snížit kardiovaskulární riziko. Všechny tři vitamíny jsou nezbytné pro metabolismus bílkovin, sacharidů a tuků.

Vápník

Výsledky ukazují, že trénink má za následek zvýšení hladin testosteronu u sportovců a že zvýšení je větší, je-li doprovázeno doplněním vápníku. Je však známo, že doplňky vápníku zvyšují arteriální plak, což může z dlouhodobého hlediska způsobit kardiovaskulární problémy.

L-tyrosin

Tyrosin se užívá na depresi, poruchu pozornosti (ADD), poruchu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), neschopnost zůstat bdělý (narkolepsie) a zlepšení bdělosti po nedostatku spánku. Používá se také při stresu, Parkinsonově chorobě, Alzheimerově chorobě, syndromu chronické únavy (CFS).

Dimetylaminoetanol DMAE

Pro oddálení únavy. Tato sloučenina může pomoci i při kognitivních poruchách.

Kreatin 

Přírodní zdroj energie, který pomáhá vytvářet stabilní přísun energie do svalů, aby mohli pokračovat v práci, zvláště když cvičíte

Černý pepř / Piper Nigrum (BioPerine)

BioPerine® výrazně zvyšuje biologickou dostupnost různých doplňkových živin prostřednictvím zvýšené absorpce.

N1 Pre Workout – účinky

 • dodá energii a sílu
 • zvyšuje výkon udržováním úrovně energie a odvrácením únavy
 • zvyšuje koncentraci
 • pomáhá dodávat živiny do namáhaných svalů
 • pomáhá bojovat proti svalové únavě a tlumí hromadění kyseliny mléčné ve svalech způsobené intenzivním tréninkem, což může výrazně zlepšit vytrvalost
Hledáte předtréninkovku, která vás pozitivně překvapí?

N1 Pre Workout Nutrend

– předtréninovka s unikátním složením, které dokonale synergizuje a pomáhá zvýšit výkon udržováním hladiny energie a oddálením únavy

Dávkování

Pro sportovce citlivé na stimulanty a ty, kteří mají tělesnou hmotnost kolem 75 kg, rozmíchejte 8,5 g prášku ve 150 ml vody.

Pokud vážíte více než 75 kg a chystáte se na vysoce profesionální trénink, rozmíchejte 17 g přípravku v přibližně 300 ml vody. Doplněk užijte 30 minut před tréninkem.

Chcete-li zmírnit intenzivní chuť lze přidat vody i více.

Pokud si v nápoji, po rozmíchání všimnete viditelných, nerozpuštěných částic, je to naprosto v pořádku. Je to přirozené a neznamená to, že s produktem není něco v pořádku.

Doplněk není určen pro těhotné ženy a děti. Ženy, které kojí, by také neměly užívat Nutrend N1 Pre-Workout. Produkt je vytvořen na profesionální úrovni a navržen pro maximální stimulaci před intenzivním tréninkem.

Možné vedlejší účinky

Jemné mravenčení, brnění, pocit svědění je běžná reakce na obsažené ingredience, stejně jako pocit pálení na rtech, který způsobuje přidaný piperin.

N1 Pre Workout – cena

Cena 510 g balení se aktuálně na největším srovnávacím portálu Heureka pohybuje mezi 551 až 874 Kč, cena 300 g balení mezi 419 až 573 Kč a cena 10x 17g sáčků mezi 255 až 536 (!) Kč.

 • Cena jedné dávky 510 g balení vychází v případě nejnižší ceny 18,30 Kč v případě nejvyšší ceny 29,07 Kč.
 • Cena jedné dávky 300 g balení se hýbe v rozmezí 24 a 32 Kč
 • Cena sáčků se hýbe mezi 26 až 54 Kč na dávku

Rozdíly v cenách jednotlivých prodejců jsou v některých případech až nepochopitelné, ale už jsme si na to pravděpodobně zvykli.

Recenze a hodnocení zákazníků

Produkt získal na Heurece 90 – 96% doporučení ověřených zákazníků. Uživatelé oceňují rychlý nástup účinku, přijatelnou cenu, možnost výběru mezi různými příchutěmi i jejich příjemnou chuť.

Mezi negativními recenzemi se objevila výhrada ke špatné rozpustnosti (psali jsme o ní výše), chuti a vzhledu a konstatování, že když je přípravek déle otevřený, ztvrdne na kámen. Je proto důležité připomenout, abyste věnovali pozornost jeho správnému skladování a jeho spotřebování do 3 měsíců od otevření!

Zde jsou i některá konkrétní hodnocení:

n1 pre workout recenze

Výhody a nevýhody

Výhody
 • složky doplňku mají prokázáno schopnosti prospět sportovnímu výkonu
 • citelné a velmi rychlé účinky
 • příjemná chuť
 • možný výběr příchutí a objemu balení
 • dobrá cena
Nevýhody
 • citrulin by mohl být v přípravku zastoupen ve větším množství

Shrnutí na závěr

Pokud hledáte předtréninkovku založenou na stimulantech, zvažte vyzkoušení Nutrend N1 Pre-Workout. Zdá se (recenze to potvrzují), že je to jeden z nejkvalitnějších a vcelku dobře vyvážených pre-workoutů na trhu.

Je bezpečný svým složením a není třeba se obávat žádných vedlejších účinků (kromě pocitů, které jsou při tomto druhu doplňků běžné).

Hledáte předtréninkovku, která vás pozitivně překvapí?

N1 Pre Workout Nutrend

– předtréninovka s unikátním složením, které dokonale synergizuje a pomáhá zvýšit výkon udržováním hladiny energie a oddálením únavy

Zdroje informací:

5/5 - (43 votes)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Jakub
Jakubhttps://www.fitnesaci.cz
Sportu se věnuji odmalička. Hraju fotbal a ve volném čase rád cvičím. I proto jsem se rozhodl založit tento web. Neustále se v této problematice vzdělávám. V mých článcích se budu snažit přiblížit vám můj pohled na věc.